Ünlü Sanatçılar Nevşehirliler İle Buluşuyor

Türkiye’nin yayınevleri ve ünlü sanatçılarını Nevşehirliler ile buluşturacak olan Nevşehir Belediyesi Kitap Fuarı kapılarını bugün saat 14.00’da
Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kitap Fuarı’nın açılışı bugün saat 14.00’da yetkililer tarafından gerçekleştirildi. Açılış; Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, İl Emniyet Müdür Yardımcısı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Demir, TKDK Müdürü Recai Turan, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç isimlerinin kırmızı kurdele kesmesiyle gerçekleşti.

Düzenlenen kitap fuarı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme Havuzu yanında bulunan açık otopark alanına kurulan etkinlik alanında 12 Aralık 2021 tarihine kadar sürecek.

Serdar Tuncer, Bekir Develi, Ahmet Turgut, Mehmet Ercan, Çağlayan Yılmaz, Şükrü Erbaş, Saniye Bencik Kangal, Nazan Arısoy ve Ercan Kesal gibi birbirinden ünlü yazar ve şairler de okuyucularıyla buluşacak. Etkinlik takviminde yer alan panel, söyleşi ve imza günleri de bugünden itibaren Serdar Tuncer'in söyleşisi ile başlayacak.

Türkiye’nin seçkin yayınevlerinin stantlarının yer aldığı fuar hafta içi ve hafta sonu akşam 21.00’a kadar açık kalacak.

- Cesur ve Tarafsız Haber, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/8755933/unlu-sanatcilar-nevsehirliler-ile-bulusuyor