MHP İl Özel İdare Meclis Üyesi Haydar Çiftçi Mevlid Kandilini Kutladı

MHP İl Özel İdare Meclis Üyesi Haydar Çiftçi Mevlid kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 MHP İl Özel İdare Meclis Üyesi Haydar Çiftçi  mesajında; 'Levlake levlak' sırrının masharı, 18.000 Alemin Serdar, Fahr-i Kainat, Eşrefi Mahlukat Resul-İ Ekrem Aleyhisellam'ın dünyayı şereflendirdiği; karanlığın aydınlığa, zulmetin nura, hüzünlerin sürura döndüğü kutlu gece mübarek olsun.

Doğumunda ağlarken, hayatında mücadele ederken, haşirde hesap sorulurken "ümmeti, ümmeti" diye figan eden Habibullah'a salat olsun, selam olsun. Allah'ın sevgisini kazanmak için Sünneti Seniyyeye ittiba eden, kendine önder olarak 'güzel ahlakı tamamlamak üzere gönderilen' Peygamberimizi seçenlere müjdeler olsun. Kibir ve gurur hastalığına tutulmuş, küfür vesvesesiyle zihni bulanmış "Kur'an varken Peygambere ve onun sünnetine ne gerek var? Diyebilecek kadar ileri gitmiş, Kur'an_ı Kerim'i ilk muhattap Peygamber Aleyhisselam' dan daha iyi anladığını zanneden ahmaklara yazıklar olsun.

Bu duygu ve düşünce ile Mevlid Kandilinizi Tebrik Ediyorum. Mevla bizleri rızasına erişmenin en kısa yolu olan Hadis ve Sünnet yolundan ayırmasın. Kıyamete dek sürecek hak ile batıl, İman ve küfür mücadelesinden muzaffer olanlardan eylesin. dedi

- CT Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/7983626/mhp-il-ozel-idare-meclis-uyesi-haydar-ciftci-mevlid-kandilini-kutladi