Altınyıldız'da Sınava Hazırlık Strateji Semineri

Özel Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerine Lefke Avrupa Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Oğuz SERİN tarafından 20.05. 2021 Perşembe günü Microsoft Team üzerinden ‘‘Test Çözme Stratejileri ve Zaman Yönetimi’’ konusunda online seminer verildi. Sunum yapan Prof. Dr. Oğuz Serin hoca seminere katılımın yoğun olmasından dolayı öğrencilerin ilgi ve alakaları ile ilgili okul yönetimine ve öğrencilere teşekkür etti.

Öğrencilerle saat: 17:30’da buluşarak karşılıklı etkileşim içerisinde seminer paylaşımlarında bulundu.

Öncelikli olarak gençlerin beslenme şekilleri ve uyku düzeni üzerinde durarak örneklemlerle bilgi paylaşımı gerçekleştirdi. Beden ve ruh sağlığının tam olmasıyla beraber başarının motivasyonla elde edildiğini söyledi. Sınav hazırlıklarında ise öncelikli olarak zaman yönetimi ve çalışma stratejilerinin kilit noktalarını açıklayarak karşılıklı paylaşımlarla öğrencilerle birebir etkili bir seminer yürütüldü.

Özellikle 12.sınıf öğrencilerine girecekleri Üniversite Sınavı için sınav taktiklerini vurgulayarak bu prensipler doğrultusunda kendilerine başarılar diledi.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi, Prof. Dr. Oğuz Serin’e kaliteli, verimli ve özel bir seminer sunduğu için teşekkür etti.

- CT Haber, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/7201989/altinyildizda-sinava-hazirlik-strateji-semineri