Nevşehir AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Kim Olacak?

AK Parti’de herkes il başkanı Ali Kemikkiran mı etkili yoksa Mustafa Rauf Yanar mı önceden bir il başkanı varken şimdi iki il başkanımız var diye konuşurken il gençlik kolları başkanını belirlenmesi için bugün Ankara’da mülakat yapılıyor

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Türker'in, yaşının dolması sebebiyle geçtiğimiz ay il gençlik kolları başkanlığından adeta el çektiren İl Başkanı Ali Kemikkıran yeni Gençlik kolları başkanını belirlemeye çalışıyor.

MÜLAKATA GİRECEKLER

Bugün mülakat için 5 isim Ankara’ya çağırıldı. İl Gençlik Kolları başkanlığı için bu sabah Ankara’ya giden 5 isim genel merkezde saat 15:00 itibarı ile mülakatlara girmeye başlayacak.

KİMLER ÇAĞRILDI?
AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları başkanlığı için Ankara’ya çağrılan isimler arasında Burak Çınar, Süleyman Subaşı, Medet Ay, Buğra Sağcan ve mevcut gençlik kolları il teskilat başkanı Kazım Korkmaz yer aldı.

Edindiğimiz bilgiye göre; Nevşehir AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran'ın gençlik kolları Başkanı olarak Medet Ay (30 Yaşında) istediği öğrenildi. 

- CT Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/6880543/nevsehir-ak-parti-il-genclik-kollari-baskani-kim-olacak