Nevşehir'deki Hasan Sabbah ve Haşhaşilere Dikkat

Can Taşkın
Can Taşkın

Geçtiğimiz günlerde gerek kişisel facebook hesabımda gerekse whatshapp durumumda Hasan Sabbah paylaşımı yaptım. Paylaşım sonrası çok dizi izlediğimi söyleyenler oldu. Aksine kitap okurum etkilenirim amma diziden etkilenmem.. Çok şeyler duyarım her şeyi de meydana dökmek... Hele bu kentteki LPG Tankı elinde gezen gaz verenlere söylüyorum sizin bindirmek istediğiniz vesayitlere ben binmem bilesiniz. 

BU ŞEHİRİ KARIŞTIRMAYA, KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ! YETİRMEYECEĞİZ!

Öyle bir girdaptan geçiyor ki Nevşehir, hiç deyim yerinde ise felan demeye gerek yok, şu an AT İZİ, İT İZİNE KARIŞMIŞ DURUMDA!

Kim kimi ne amaçla satıyor? Kim nasıl görünmeye çalışıyor? Kim kime hizmet ediyor? Hangi  kurtlar üzerine koyun postu çekmiş, belli değil, dikkatli olun!

SÖYLEMLERE DEĞİL, İCRAATLARA BAKIN, O DA YETMİYORSA, KARAKTERLERE BAKIN!

Kılık değiştirenlere, yalan söyleyenlere, aklı sıra kendini akıllı sanarak atıp, tutanlara bizde inanıyormuşuz gibi yapıyoruz. Çok şükür neyin ne olduğunu, kimin ne olduğunu bilecek, tecrübe, deneyim ve zekaya sahibiz!

Haa bizlik ne var? Hiç bir şey yok! Ama memleketimiz için çok şey var, destek olmamız, birlik beraberlik içinde olmamız gereken kurumlar ve bu halkı temsil eden kişiler var, onlara destek olmalıyız! Nifak ve şer odakları maalesef boş durmuyor, müsaade etmeyelim! DEVLETİMİZE DE GÜVENİNİZ TAM OLSUN! ELBET GEREĞİNİ, İBRETLİK YAPACAK!

BİR KERE SATAN! HER ZAMAN SATAR!

İşte en büyük kural bu, işte bu kişileri buradan tanıyacaksınız, eğer ki birisi, birilerini sata, sata yanına geliyor veya sata, sata yer tutmaya çalışıyorsa, emin olun ki, en büyük hain o dur! İnanmayın, kişisel ve talimatlı bekalar için, herkes yalanı GERÇEK GİBİ SÖYLEYEBİLİR!

HASAN SABBAH'ın krallara, imparatorlara diz çöktürdüğünü unutmayın! Asla delikanlı duruşlara, adam gibi adamlara, samimi duygulara lafımız yok, kimse yanlış anlamasın, biz bu memleketi bir kaç yılda bulmadık, bir kaç kendini akıllı zannedenlere kaptıracak halimiz yok!

CT HABER olarak biz uyarıyoruz, dikkat etmesi gerekenler, dikkat etsin! Bizden söylemesi!

İZLERSENİZ BİRAZ ANLARSINIZ BELKİ....

- CT Haber, Can Taşkın tarafından kaleme alındı
https://www.cthaber.com/makale/6513565/can-taskin/nevsehirdeki-hasan-sabbah-ve-hashasilere-dikkat