Nevşehir DEVA Partisinde 5 İlçede İşlem Tamam

DEVA Partisi, Nevşehir ilçe teşkilatlarını belirlemeye devam ediyor.

DEVA Partisi Kurucu Nevşehir İl Başkanı Alper Atabay , 5 ilçe başkanlığına atama yapıldığını açıkladı.

Nevşehir DEVA İl Başkanı Alper Atabay, Nevşehir ve ilçelerinde çalışmalara devam ettiklerini söyleyerek, beş ilçemizde kurucu başkanları belirledik. Belirlenen ilcelerde yonetim ve teşkilatlanma  çalışmalarımız  sürüyor. İlçeler bittikten sonra beldelerde de başkanlarımızı belirleyip açıklayacağız dedi. 

DEVA Kurucu Merkez İlçe Başkanı Muammer Cimen ise yaptığı açıklamada,‘’ Tüm samimiyetimle şunu söyleyebilirimki; inandığımız yerde, inandığımız ekiple yola çıkmış olmanın güveni ve rahatlığı içerisindeyim. Nevşehir 5 ilçesi olan Ürgüp, Kozaklı, Hacıbektaş, Acıgöl ve Gülşehir'de başkanlarımızın ataması Genel Merkezimizce yapılmıştır. 

DEVA Acıgöl ilçe Başkanlığına Gökay Köksal, Gülşehir ilçe Başkanlığına Rükiye Koç, Ürgüp ilçe Başkanlığına Ümit Arığ, Hacıbektaş ilçe Başkanlığına Alper Tunçbilek ve Kozaklı ilçe Başkanlığına Mümin Halıcı atandı 

Önümüzdeki günlerde yeni arkadaşlarımız da partimize katılacak. Tüm halkımızı patimize üye olmaya davet ediyorum. Hep beraber hiçbir kesimi dışlamadan ve ötekileştirmeden çok güzel işlere imza atacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın’’ Nevşehire DEVA olmaya talibiz onun için daha çok çalışacağız dedi.

- CT Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/5607536/nevsehir-deva-partisinde-5-ilcede-islem-tamam