Milletvekili Açıkgöz, Merkez İlçe Kongresinde Konuştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Ekrem Görçeker, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı,  İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, ilçe ve belde belediye başkanları, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Türker ve delegeler katıldı.

AK Parti Milletvekil Mustafa Açıkgöz kongrede bir konuşma yaptı. 

Açıkgöz konuşmasında; Kutlu davada Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan’ın liderliğinde başarılı yerel seçim geçiren, Türkiye’de ilk 5’e giren AK teşkilatımızı kutluyorum. 

Pandemi sürecinde de milletimize hizmet odaklı gayret ile çalışan, sosyal belediyecilikte örnek olan tüm Belediyelerimizi ve Belediye Başkanlarımızı tebrik ediyorum.

Kahraman milletimizin lideri, ümmetin umudu, mazlumların sığınağı, mağdurların gür sesi Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ı gönülden ve karşılıksız seven Nevşehir’imizle, teşkilatlarımızla bu davanın bir neferi olmaktan, destek vermekten gurur duyuyoruz. AK PARTİ; milletimizin kurduğu, tabelasını milletin astığı bir partidir. İktidara geldiği günden bu yana milletinin huzuru, refahı, güçlü geleceği için çalışan dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK kadrolarımızla ülkemizin geldiği noktayı hep birlikte görüyoruz. Gönül Seferberliği’mize ve milletimize hizmete ilk günkü aşkla devam edeceğiz. dedi

- CT Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/video/5189146/milletvekili-acikgoz-merkez-ilce-kongresinde-konustu