Ekrem Coşkun, Dönerini Modelle Tanıttı

Geçtiğimiz günlerde  gerçekleşen iş sanat ve cemiyet hayatının katılımıyla Türkiyenin en seçkin markalarının ödüllendirildiği ve  özel bir kanaldan naklen canlı yayınlanan Türkiye başarı ödülleri gecesinde yılın en başarılı markası Ekrem Coşkun dönere verildi.

Son günlerde dönere yapılan  saldırılara rağmen ülkemizin her bir şehrin de hizmet veren  ve  hızla büyüyen Ekrem Coşkun Döner yükselen markasıyla dikkat çekiyor.

2020 yılı ile birlikte markamızın medya planlaması kapsamın da  reklamlarımızla daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. 

Başta Beşiktaş olmak  üzere Türkiye çapında 250 bayisi olan ve günde bir bayisinde  500 kilo döneri satan Ekrem Coşkun Döner Gıda sektöründe  Türkiye de TSE tarafından ilk defa verilen Hijyen ve Sanitasyon Yönetim belgesini alan marka olmanın haklı gururunu da yaşıyor.

Beşiktaşta açılan Ekrem Coşkun dönerde ustanın yerine geçen model Elif Kaya gelen misafirlere servis için kesim yaparken maharetiyle de ilgi odağı oldu.

Türk dönerini Dünyaya tanıtmak için yola çıktıklarını dile getiren Ekrem Coşkun döner yetkilileri 2020 yılını gıda sektöründe döner yılı olarak ilan ettiler.

- CT Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/foto/3429634/ekrem-coskun-donerini-modelle-tanitti