Gülşehir AK Parti İlçe Başkanlığına Sürpriz Aday !

AK Parti’de Nevşehir il ve ilçe kongre heyecanı tüm hzıyla devam ederken AK Davaya gönül vermiş ve görevi isteyenler bir bir talip olduklarını açıklamaya devam ediyor.

Son zamanlarda okulların açılması, kış hazırlığı derken vatandaşların ekonomik yönden çok sıkıntılı geçen bu dönemde AK Partiye gönül vermiş siyasilerde ise farklı bir heyecan yaşanıyor.

Geçtiğimiz hafta Avanos İlçe teşkilarında yapılan temayül oylaması sonrası Nevşehir ilçeleri olan Hacıbektaş, Acıgöl, Kozaklı , Ürgüp, Derinkuyu ve Gülşehir'de AK Partililer heyecanlı bekleyişe geçti. 

Nevşehir AK Partide siyasette adeta ilçelerde start verildi. AK Parti ilçe teşkilatlarından kadın kolları, gençlik kolları ve ilçe başkanlıkları için talipler bir bir çıkmaya devam ediyor. 

Uzun yıllar AK Parti’de siyaset yapan ve teşkilatı en iyi bilen isimlerden birisi, halen de Gülşehir belediye meclis üyesi olan Sultan Güçlü, AK Parti ilçe başkanlığı için aday olduğunu açıkladı. 

Geçtiğimiz günler CT Haber Genel Yayın Yönetmeni Can Taşkın'ı cep telefonla arayan Gülşehir Belediye Meclis Üyesi Sultan Güçlü, adaylığını resmen açıkladı.

GÜÇLÜ GÖREVE TALİBİM

Güçlü, AK davanın bir neferi olarak bu hizmet kervanından partimizin kuruluşundan bugüne edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeyi teşkilatlarımızın ve halkımızın hizmetine sunmak için bu göreve talip olduğumuzu beyan ederim. dedi.

BİRÇOK ALANDA GÖREV YAPTIM

AK Partinin Gülşehir ilçe kadın kollarında hizmet etmeye başladığını kaydeden Sultan Güçlü, AK Partide kadın kolları başkanlığı yaptım. Geçtiğimiz dönem Gülşehir Belediyesinde belediye meclis üyeliği yaptım. 31 Mart seçimlerinde yeniden belediye meclis üyesi seçildi. Gülşehir ilçesinde kazandığım tecrübemi ilçe başkanı olarakta partime aktarmak istiyorum. Bu nedenle AK Parti Genel Merkezi ve Nevşehir İl Başkanlığı bu kutlu görevi bana tevdi ettiği takdirde seve seve yapmaya talibim” İfadelerini kullandı. 

- CT Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3038703/gulsehir-ak-parti-ilce-baskanligina-surpriz-aday