Nevşehir'de Her Şey Çok Daha Güzel Olacak

Gazeteciliğin en mutlu yönleriden biriside şüphesizki okuyucular ve takipçileri tarafından, onure edilmesi, takdir edilmesidir.

TAKİPÇİLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ! SAOLUN!

Bugün ve geçtiğimiz haberlerimizinden bahsederek, konular ile alakalı bir çok kesimden, takdir ve teşekkür telefonları alarak, mesaj yolu ile iletişim kurarak mesleğimizi daha bir hassasiyet ile önem ile yapmamıza vesile olan herkese çok teşekkür ederim.

MEMLEKETİMİZ İÇİN NE YAPSAK AZDIR!

Bu şehirde yaşayan, nefes alan, herkesin şehrimizin değerini yükseltmek ve çoluk çocuğumuza daha iyi bir Nevşehir'i bırakmak, hepimizin boynunun borcudur! Allah bize nefes alacak gün versin, hiç kimseden korkumuzda yok, çekincemizde yok. Sloganımız belli, bilgi ve özellikle belgeli konularda her kim olursa olsun hiç affetmeden yayınlayacağımızdan şüpheniz olmasın yeterki konu haberlik olsun.

TEFECİLERDEN DOLAYI ÇOK MUZDARİP İNSANLAR VAR !

Esnafın, borçlunun, düşmüş insanlarin kanını emen, insanların ocaklarını, itibarlarını sarsan, iş adamı zengin kisvesi altında milleti kendine eğdirip, zor durumda bırakan, borç batağına insanları saplayıp FAİZ adı altında insanları somuran zihniyet, malesefki Nevşehir'de bir çok insanı perişan etmiş durumda!

Bir çok takipçi ve esnaf arkadaşlardan kişiler ile ilgili veryansınlar gelmekte, bu dosyayı da açacağız çok yakında! Dediğimiz gibi Allah'tan başka hiç bir kimseden korkumuz yok! Bakalim milletin gıpta ile baktığı, takdir ettiği kaç isim çıkacak ?

TEFECİLİK VE FAİZ LOBİCİLİĞİ, ALLAH'IN VE PEYGAMBERİMİZİN MEN ETTİĞİ, ŞEYTANİ BİR TİCARETTİR, HEP BİRLİKTE ELELE VERİP, BU TARZ İNSANLARI ŞEHRİMİZDEN TEMİZLEYECEĞİZ, DEVLETİMİZİN GÜÇLERİNE TESLİM EDECEĞİZ! ARTIK MASKELER DÜŞSÜN !

- CT Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3035487/nevsehirde-her-sey-cok-daha-guzel-olacak