Nevşehir'de Zenginler Kulübünün Yeni Planı Nedir ?

CT Haber her zaman milletin hakkını savunarak hiç  bir baskılara papuç bırakmadan yayın yapmaya devam edecektir. 

Bugün ki konu malum Nevşehir Belediyesinde ki eski dönemden makam sahibi olan kişilerin, kendi çocukları başta olmak üzere akraba ve varlıklı ailelere iş olanakları oluşturmaları, şahsi çıkarlarını AK Parti davasına getirdikleri ziyanların önünde tutmaları ve yaptıkları alen beyan işler olarak gündeme oturdu.

DUYDUK, DUYDUK! ŞİMDİ DE ALAN YÖNETİMİNE HÜCUM EDİYORLAR !

Peki, bu belgeler sonrası ne yaptılar ? Nasıl bir yol izlediler merak ediyormusunuz ? Yine şaşırmayın ama ?

KAPADOKYA ALAN YÖNETİMİ BAŞKANLIĞINA GEÇİŞ YAPMAK İÇİN, HATIRLI DOSTLAR ARANMAYA BAŞLANDI !

Evet, yanlış duymadınız. Bu cenah Nevşehir Belediyesinde pek tat kalmadı, burdan gitme vakti diyerek, şimdide Kapadokya Alan Yönetimi Başkanlığı ve İl Özel İdaresine geçiş yapmak için ne var, ne yok tüm ahbapları, tanıdıkları aramaya, devreye sokmaya başladılar. Yine takipçisi oluruz, hiç sıkıntı yok!

İSTİFADA BİR HİZMETTİR!

Bu kadar ayan beyan ortada belge, bilgi varken, hala nasıl yüz kızarmadan gezilip tozuluyor, gerçekten bunu anlamak ne mümkün, ne de izahatı var! Bari bir kerede milleti yanıltın, doğru olanı yapın, en azından bir tutar yolunuz olsun.

BEKTAŞ DEMİR'İN NİYE SEVİLMEDİĞİ DE ANLAŞILDI ! Yürü Bektaş Demir 

Bu ekip belediyede ciddi bir çoğunluğa sahip,  hemen dedikodu kazanını kaynatıp ortalığa yaymakta uzman olan bu tarz insanlar, yoğun çalışma temposu ve disiplinli uygulamalardan dolayı bayağı bunalmışlar ki her defasında, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Bektaş Demir'i suçluyorlar.

Çünkü Bektaş Demir çalıştırıyor, yoruyor, iş bitecek diyor, sebepte bu işte. Her ne kadar mahkemelik olsakta, herkesin hakkını herkese teslim etmek gerekir. Bizim gazetecilik anlayışımız budur işte!

ŞİMDİ HERKES BİRBİRİNİ SATIYOR,  İLGİNÇ ?

Sanırız ki artık, ortaya ismi cismi çıkanlar, bir diğerinin bilgilerini veriyor. Kimin nereye nasıl geldiğini ilan ediyor, duyumlar o yönde, bakalım kim, kimin ipini pazara çıkaracak hep birlikte izleyip göreceğiz !

- CT Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3035459/nevsehirde-zenginler-kulubunun-yeni-plani-nedir