Ne Yapsın Rasim Arı ?

CT Haber tarafındna yazılan haberleri yaptığımız tüm haberlerde Nevşehir için haber yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Bunu adeta deklare ediyoruz.

Nevşehir Belediyesi, Aile Soy Kütüğü Gibi Olmuş !

Şimdi daha iyi anlayabilmeliyiz, yorumlayabilmeliyiz, öngörüde bulunabilmeliyiz, neden mi ? Bu adamlar iş yapmaz, bu adamlar emir almaz, bu adamlar kolunu dahi kıpırtatmaz. Hepsi AĞA ÇOCUĞU, hepsi varlıklı ailelerin yeğeni,torunu, damadı, akrabası bu adamlar sabah 9 buçukta işe gelir, ikindi 4 buçukta işten gider!

RASİM ARI'NIN İLK MÜCADELE VERDİĞİ İŞ, BELEDİYEYİ ÇALIŞTIRMAK OLDU !

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın ilk işi bu ağa düzenini yıkıp disipline etmek oldu. Gece mesaileri ile birlikte bu ekibi çalıştırmaya alıştırdı. Adamlar belediyede çalışmayı Rasim Arı döneminde öğrendi.

İŞTEN KOVMAK, YASA OLARAK MÜMKÜN DEĞİL!

Sözleşmeli ve memur olan personeli yasa olarak işten çıkartmak mümkün değil. Her türlü sözleşme bitimine kadar olan maaşını, mahkeme yoluda dahil olmak üzere belediyeden alabiliyorlar. Memurları göndermek ise neredeyse imkansız,çünkü mahkeme kararı ile tekrar göreve geri dönüyorlar,ayrıca tazminat hakkına da sahip oluyorlar.

KANUNLARI BİLDİKLERİ İÇİN YERLEŞTİLER !

Kanun ve kuralları bildikleri için,önceliğin içeriye yerleşme olduğunu ilke edinen bu güruh, devlet malı deniz, yemeyen keriz düsturu ile hareket ederek AK Parti davasına en büyük zararı veren kesim olarak dikkat çekiyorlar. Zaten bunların AK Partili olduklarıda muamma, çünkü iktidar nerede, bu zihniyet orada!

BUNLAR RESMİ İŞLER, YA BİRDE GAYRI RESMİLER VARSA ?

Keşke herşey resmi işler ile bitse,daha birde gayrı resmi kazançlarda varsa ? Gayrı resmi gelirlerde varsa ? O zaman n'olacak ? Bu kadar yüzsüzce, umursuzca, omurgasızca,insanların yüzüne bakabilmek, ben iş adamıyım deyip övünüp gezerken, çoluk çocuğun devlet kurumlarından maaş alarak ihtiyacı olan insanların hakkını gasp etmek,hangi kulluğa,hangi insanlığa yakışır, bunu da ayrıca irdelemek gerekir diye düşünmemek elde değil !

HODRİ MEYDAN BEKTAŞ DEMİR !

Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Bektaş Demir kalkıp CT Haber dava açacağına bizim talebimiz olan personel listesini kamuoyuna tüm şeffafliğiyle açıklasa ! 

Nevşehir Belediyesinden geçtiğimiz ay talep ettiğimiz dilekçemize daha cevap veren olmadı...

İşte Bir Diğer Akraba Oh Ne ala....

- CT Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3035088/ne-yapsin-rasim-ari