Nevşehir Belediyesinde Yandaş Akraba Skandalı !

CT Haber olarak daha önce haberlerimizde sık sık dile getirmiştik. Nevşehir Belediyesinde zenginler adeta eş, dost ve akrabalarını bir çok işe ihtiyacı olan varken kendinden olanları işe girdiriyor demiştik 

İNSAN, ONURU, GURURU, HAYSİYETİ İÇİN YAŞAR!

Hiç mi Allah'tan korkmaz, kuldan utanmazsınız siz! Hiç mi düşünmezsiniz,millet bana ne der, ben millete ne derim diye hiç mi ?

YUSUF KAYA,KENDİSİ BAŞKAN YARDIMCISI,OĞLU BELEDİYEDE !

Yahu bu kadar mı katısınız, bu kadar mı çiğ sizin hayata bakış açınız! Yazıklar olsun,bir belediye başkan yardımcısı oğlunu nasıl belediyeye çalışmak için aldırır! Bu kadar cesareti ve vurdum duymazlığı kimden aldınız! Ayıp değil mi arkadaş!

Günah değil mi! Şuan ki görevi Gençlik hizmetleri müdürlüğü olan Yusuf Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı iken oğlunu jet hızı ile hemen belediyeye işe aldırmış.

NEVŞEHİR'İN MEŞHUR TWİTTER HESABI

"Nevşaarlı" YAYINLADI Mübarek cuma günü, cuma namazı öncesi bilmeyenler, görmeyenler, duymayanlar duydu, gördü, bildi. Belge olması,haber değeri taşıdığını gösterir. O yüzden haber yapma gereği duyduk.

NE YAPSIN,RASİM ARI !

Keşke başka bir partiden devralsaydı belediyeyi,daha rahat anlatırdı bir çok şeyi.Ama sancı malesef içe doğru, kendi içine ağrı yapıyor.Arlanmadan, utanmadan evlatlarını çalıştığı aynı kuruma aldıran bir zihniyet ile karşı,karşıya kaldı Rasim Arı !

İSTİFA EDİN! ONURSUZCA, UTANMAZCA DEVAM ETMEYİN!

İsmini duyduğumuzu,belgesini gördüğümüzü yayınlarız!Allah'tan başka kimseden de korkmayız.Zengin ailelerin oğullarının,damat ve kızlarının belgelerini de gönderin yayınlayalım.Bu kadar ayıpa rağmen istifa etmeyenleri de ayrıca plaket ile ödüllendirelim! Çünkü bu,her insanın kaldıracağı bir duruş değil!

CT HABER olarak,belge ve kanıtı olan her haberi yapmak boynumuzun borcudur!Siz belgeleyin biz yayınlayalım!

İşte o belge ; 

- CT Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3034845/nevsehir-belediyesinde-yandas-akraba-skandali