Nevşehir AK Parti Merkez İlçeye Sürpriz İsim !

Ülke genelinde olduğu gibi, AK Parti Nevşehir teşkilatında da,kongre hareketliliği devam ediyor. İsimler kulislerde dolaşmaya devam ediyor. Bu isimlere bir yenisi daha eklendi, Ümit Balak !

ÜMİT BALAK, KİMDİR ?

AK Parti Nevşehir kurucuların olan Balak,iki dönem üst üste Tuzköy Belediye Başkanlığı görevide yaptı.En son ki yerel şeçimlerde Gülşehir Belediye Başkanlığına da, aday adayı olan Balak evli ve iki çocuk babası. Siyaset dünyasının yakınen tanıdığı isimlerden birisi olan Ümit Balak, Lisans mezunu olması ve toparlayıcı yapısı ile Nevşehir AK Partinin en çok sevilen simalarından birisi olarak göze çarpıyor.

TEŞKİLATÇI YAPISI, PARTİ TABANI İLE İÇİÇE OLMASI, ARTILARI OLARAK GÖZE ÇARPIYOR

Ümit Balak,emekliliğinde verdiği vakit bolluğu ile teşkilatta sürekli yer alacağından dolayı,partililer tarafından ikna edilmeye çalışıyor.Bu kadar istek ve olumlu tepkilere nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.

MUSTAFA AÇIKGÖZ VE YÜCEL MENEKŞE İLE GEÇMİŞ DOSTLUĞU BULUNUYOR!

AK Partili milletvekilleri ile olan samimiyet ve aile dostluğu herkes tarafından,bilinen Balak, özellikle belediye başkanlığı seçimlerinde aday gösterilmediği için biraz kırgınlıkta yaşayan Ümit Balak'ın, kırgınlıkları aştığı ve yeniden eskisi gibi samimiyetlerini artırdıklarından dolayı,en büyük destekçilerinden birisininde Mustafa Açıkgöz olacağı kulislerde konuşulan konular arasında yer alıyor.

Bakalım, önümüzde ki günlerde ki hareketlilikler nasıl olacak ?

- CT Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3033426/nevsehir-ak-parti-merkez-ilceye-surpriz-isim