Nevşehir Valiliğinden V.İ.P WC Skandalı

CT Haber olarak vatandaşlardan gelen ihbarları yayınlamaya devam ediyoruz. Nüfus Müdürlüğündeki WC'ler konusundaki vatandaşların ve çalışan bay personellerin şikayetlerini araştırdık. 

Nevşehir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde ki tuvalet rezaleti vatandaşlar ve Nüfus Müdürlüğü çalışanları tarafından tepki görüyor. Evet yanlış duymadınız erkek personelde bu  konudan müzdarip....

TUVALETLERİ SADECE VALİ YARDIMCILARI KULLANIYOR

Nüfus Müdürlüğü katinda ki tuvaletleri vatandaşın kullanması yasak.Sadece bayan personel bir tuvaleti kullanıyor.Vatandaş ve erkek personeller tuvaleti kullanamıyor.Vali yardımcıları için özel olarak tuvalet yaptırılıyor,

İddalara göre ise Vali Yardımcıları için yapılan tuvaletin, tadilat işlemleri için 80.000 TL ödeme yapıldığı ve diğer tuvalerden farklı olduğu söyleniyor. Tuvaletler kapalı olduğundan içerisini görüntüleyemedik. Personellere anahtarları sorduğumuzda Vali Yardımcılarında olduğu ve açmaya yetkililerinin olmadığını söylediler.  

BİLGİMİZ NET ! KAMUOYUNA AÇIKLAMA BEKLİYORUZ !

Adı üstünde Vatandaşlık işleri yazan bir kurumda,vatandaşa tuvalet kullandırmamak nasıl bir anlayıştır ?

Bu tarz tüm eylemler ve uygulamalar devlete,hükümete olumsuz bakmaya sebep olur. Bir keyfi uygulama yüzünden, iktidar kadrolarının olumsuz etkilenmesini, valilik çalışanları nasıl izah edecek ? Tüm bu soruların cevabını, valilik tarafından kamuyona acilen açıklanmasını bekliyoruz! 

CT HABER olarak,tüm ihbar ve şikayetlerinizi belgeli ve kanıtlı olarak yayınlamaya devam ediyoruz.Siz tesbit edin,biz gündeme taşıyalım.

WHATSHAPP İHBAR HATTI :0 505 453 50 40

- CT Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3033349/nevsehir-valiliginden-vip-wc-skandali