Gizligider Ekibi , Ali Kemikkıran İçin Koşturuyor

ÖZEL HABER - Nevşehir AK Parti Yerel Yönetimler birimi başkanı Ali Kemikkıran'da il başkanlığı için destek isteyenler arasında yerini alanlardan.

Görüşmelerini sadelikle ve birebir yapmayı tercih edenlerden.Ebubekir Gizligider'in vefa duruşunu sergileyeceği isimlerden olan Kemikkıran'da geçtiğimiz dönemde İl Başkanlığı için Genel Merkeze davet alan hatta kimilerine göre son anda koltuğu M.Rauf Yanar'a kaptırdığı söylenerek bu dönem şansı olduğu dillendirilen isimler arasında yer alıyor.

KEMİKKIRAN'IN DESTEKÇİLERİ GİZLİGİDER EKİBİ

Destek ekibi Ebubekir Gizligider ile siyaset yapmış isimlerden oluşan Kemikkıran,derin AK Partililerinde ılımlı baktıkları, isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Eski il genel meclisi başkanı Süleyman Özgün ile samimi ve muhabbetli bir ortamları olan Kemikkıran'ın bu sefer ipi göğüslemek için yoğun çaba sarfedenlerden olacağına kesin gözle bakılıyor.

Gizligider ekibi sessiz ve derinden, Nevşehir Yerel seçimlerinde AK Parti Karapınar Belediye Başkan adayı olarak Yasin Güneş'in konulması için çalışmış ve başarılı olmuştu. Seçim çalışmasında güzel çalışan Yasin Güneş'de KArapınar Belediye Başkanı olarak kazanarak siyaset kariyerine bir madalya daha takmış oldu. 

- CT Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3028056/gizligider-ekibi-ali-kemikkiran-icin-kosturuyor