Arif Parmaksız, Misafirlerini Yeni Mekanında Ağırlayacak

NTSO Başkanı Arif Parmaksız, Güzelyurt Mahallesine JAKEM karşısına MADO işletmesini açmanın heyecanı içerisinde. Geçtiğimiz akşam mekanı dikkatlice gezerek orada incelemelerde de bulundu.

Tadilat ve çalışmaların son hız devam ettiği cafe ve pastane hizmeti verecek olan mekanın, Nevşehir'in ve şehir dışından Nevşehir'e gelen eşrafın en çok tercih edeceği mekanlardan birisi olacağı görüşü herkes tarafından dillendiriliyor.

GELENİ GİDENİ ÇOĞALACAK NEVŞEHİR'İN, ÇOK MEKAN LAZIM !

Üniversite bölgesinde ki cafe ve işletmelerin, Nevşehir sosyal yapısını bir anda değiştirdiği ve tıpkı Ankara'nın Çukurambar caddeleri gibi dinlenme ve eğlenme merkezi gibi olması, Otel anlamında 1.sınıf kategoride olan Nevşehir'e işletme ve kalite yönünden de destek oluyor.

PARMAKSIZ AİLESİDE, KERVANA KATILDI !

MADO Nevşehir/Merkez işletmeciliği ile sektöre adım atan aile, Nevşehir'de yatırım yapılması gerektiğini vurgulayan ve bu yönde çalışma yapan ailelerden olarak teşvik edici bir hamlede bulunarak takdir topluyor.

AÇILIŞ EYLÜL AYI İÇERİSİNDE

Merak edenler için bir bilgi de verelim, MADO NEVŞEHİR eylül ayı içerisinde hizmete girecek, Parmaksız ailesine yeni mekanları hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi de buradan iletmiş olalım.

- CT Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3017655/arif-parmaksiz-misafirlerini-yeni-mekaninda-agirlayacak