Giyim Dünyasında Tüm Okul Kıyafetlerini Bulabilirsiniz !

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Nevşehir'de de veliler okul açılacağı günün hesabını yapmaya başladı. 2019-2020 eğitim öğretim yılı okulların açılmasına kısa bir süre kala aileler öğrenci üniformaları için Nevşehir'de okul alışverişlerine başladı.

Nevşehir'de aileler aradıkları tüm okul üniformalarını Giyim Dünyasında bulabiliyor.  9 Eylül tarihinde açılacak olan 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına kısa bir zaman kala Nevşehir'de aileler şu sıralarda okul alışverişi telaşındalar. Okul üniformaları bu alışverişlerin en önemli unsuru olurken Nevşehir Merkezde ki tüm okulların üniformalarını içinde barındıran Giyim Dünyası ailelerin tercihlerden biri oluyor.

Giyim Dünyası yöneticisi Selman Satılmış haber sitemize yaptığı açıklamada; 2019-2020 eğitim-öğretim yılı içinde yer alacak, hangi öğrencinin, hangi okulda hangi üniformayı giyeceği Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenmiştir. İlkokul, Ortaokul ve Lise olmak üzere Nevşehir Merkezdeki Tüm Okul Formaları GİYİM DÜNYASINDA bulabilirsiniz. Tüm Nevşehirli veliler ve öğrenciler işyerimize gelerek okul forması konusunda tüm eksikliklerini buradan giderebilirler dedi. 

- CT Haber, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/3005704/giyim-dunyasinda-tum-okul-kiyafetlerini-bulabilirsiniz