Nevşehir Belediyesi Fokur Fokur Kaynıyor

CT HABER olarak şehir kamuoyuna ve haberciliğe yeni bir bakış açısı getirmeye devam ediyoruz.

TÜM KAMU KURUM VE RESMİ DAİRELERDE ÇALIŞANLARA DUYURULUR!

Artık haberlerimiz daha renkli, daha sempatik ve daha içten, halk tabiri ile daha (boz) bir halde siz değerli takipçilerimizin yorumlarına sunulacak.

DÜNKÜ HABERİMİZ ÇOK TREND OLDU

Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Bektaş Demir haberimiz,çok ilgi ve alaka gördü. Bektaş Demir ağabey muhabbetiminde olduğu, gazetemize değer veren nadir siyasetçilerden birisidir. Hatta ki, haberimizden sonra şahsımın what sappına "Beni dört kelime olarak bir insan ancak böyle güzel anlatabilirdi, Allah senden razı olsun, teşekkür ederim" diyerekten hayır duası ve iyi dileklerini iletti, bende kendisine teşekkür ederek, çalışma hayatında başarılar diledim. Dileğimiz yerini buldu, gece 23:00 sularında resmi yazı ile Nevşehir Belediyesi Başkan Yardımcılık görevine atandığı belediye basın müdürlüğü tarafından tüm yerel medyaya servis edildi.

Taaaa Istanbuldan yapılan bu atama sonrası başta Nevşehir caddeleri, sokakları olmak üzere Nevşehir Belediyesi saat 23:00 itibariyle fokur fokur kaynadı. En çok söylenen temenni ise Allah Rasim Başkana kolaylık versin oldu.... O saatte Nevşehir'in bir kafesinde, parkında ve özellikle bağ evinde okey oynayıp sohbet etmiş olan bir çok cenah Neler Oluyor ? Biz nerede hata yaptık  dedi bile.....

TELEFONLARIM KİLİTLENDİ

Hem vallah, hem billah bizde bilmiyorduk Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanacağını, 12.06.2019 Çarşamba günü Bektaş beyin en mutlu günlerinden birisi oldu, bizde buna vesile olmuş isek ne mutlu bize! Ardından bir telefon yağmuru, bir çoğu kamu kurumu çalışanları olmak üzere, herkesten lütfen bizede haber yap, aynı dilek ve temenniden bizde istiyoruz diyerekten, garip bir istek borbardımanına tutulduk?

Vallahi marifet bizde değil, idarecilerinizin algısında, böyle bir yeteneğimizin olduğunu bizde yeni anladık. Eğer ki herhangi birinin hak ettiği bir makama gelmesine vesile olacak isek, CT HABER olarak buradan söz veriyorum, biz bu haberler için ne bir ücret, ne bir talep, ne de bir menfaat istiyoruz, yeter ki haber niteleği olsun söz veriyoruz, yine amme hizmeti olarak yapmaya devam edeceğiz!

CT HABER, ÖZ VE KENDİNE HAS YORUMLARI İLE VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURMUŞ BİR HABER SİTESİDİR! BİZİM HABERLERİMİZE (5) BEŞ KİŞİ KIZAR, 50.000 KİŞİ AYAKTA ALKIŞLAR!

BİZ 50.000 DEN YANAYIZ, İŞİNİZE GELİYORSA !

Haberimize yine bir hikaye ile son verelim isterseniz ; Halk arasında şu hikaye hep anlatılır. 
Efendim horoza sormuşlar : tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan ?

Horoz cevap vermiş : ben polemiğe girmem basar giderim....... dememek lazim Varın siz anlayın.....

- CT Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/2582419/nevsehir-belediyesi-fokur-fokur-kayniyor