Nevşehir AK Parti Siyasetçilerinin Hanımefendileri !

ÖZEL HABER - CT Haber olarak hep siyasetçileri değerlendirdik. Kentte sadece siyasetçiler yok etraflarıda var. Akrabaları var onlarıda görmek değerlendirmek lazım. 

Siyasetçi eşi olmak gerçekten çok zor. Eşin hatasını çekmek, eşin streslerini çekmek, kamuoyu ile karşı karşıya kalmak, eve gelemeyen eşi hergün idare etmek, ev hanesine her zaman hem annelik, hem babalık yapmak kolay değil.

SEÇİM BİTİYOR, ÇALIŞMA BİTMİYOR

Özellikle iktidar partisi olduğu için AK Parti camiası bu işlerden daha çok etkileniyor. Kolay değil bir Demet Menekşe, Fatma Açıkgöz, Melek Arı,Meliha Yanar olmak.

Ne gece kalıyor, ne gündüz kalıyor, sürekli dışarıda geçen bir zaman, ansız telefonlar ile evde dahi oturma imkanı bulamamak kolay değil.

BAZILARI DA BİLEREK EVE GİRMİYOR, DİYOR VATANDAŞLAR ?

Tabiki kolay değil iktidar yükü çekmek, memlekete şehire hizmet etmek. Fakat, vatandaşlar bazı siyasilerin show maksatlı, fotoğraf starlı hareketlerinin oldukça SAMİMİYETSİZ ve YAPMACIK olduğunu söylemekten çekinmediğini de görüyoruz.

İstanbul'a adeta çıkarma yapan Nevşehir AK Parti teşkilatı, bütünlük ve birlikteliği ile bir çok şehire örnek bir duruş sergileyerek, olumlu bir izlenim bırakıyor.

SAHTE İŞLER, BOŞ İŞLER, SHOW VAKİTLERİNİ, AİLELERE AYIRMAK DAHA MANTIKLI, EN AZINDAN SEVAP OLUR...

Nevşehir AK Parti Mustafa Açıkgöz'ün eşi Fatma Açıkgöz 

Nevşehir AK Parti Milletvekili Yücel Menekşe'nin eşi Demet Menekşe

Nevşehir AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar'ın eşi Meliha Yanar

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın eşi Melek Arı

AK Parti Nevşehir Kadınlarıylada Çalışmaktadır. 

- CT Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/2580382/nevsehir-ak-parti-siyasetcilerinin-hanimefendileri