Kızılırmak'ın Dibi Temizlenir mi ?

ÖZEL HABER - Televizyonlarda, gazetelerde çok görürüz. Denizin dibinde ki çöpler,elektronik eşyalar, cep telefonları vb. bir çok materyal çıkar deniz ve okyanus diplerinden, acaba Kızılırmakta da aynı dip temizliği yapılabilir mi ?

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BİR DOSTUM...

Geçtiğimiz günlerde bir dostum, Sarıhıdır köyünde balık tutmaya gitmiş,sürekli çöp ve atıklardan dolayı olta ipini kopardığını söyledi,çok pislik ve çöp varmış, hatta öyle ki bir kaç ay önce yine balık tutmak için ırmağa oltayı salladığında,file gibi bir seye dolanmış cep telefonu bile çekmiş ırmaktan ? Canı sıkılan, sinirlenen,artık her ne ise mevzu,telefonlarıda ırmağa atmaya başlamışlar,kim bilir ne dertleri vardı ?

HER NEYSE, KONUMUZA DÖNELİM

Kızılırmak şehrimizi tıpkı bir kolye gibi saran, doğal güzelliği. Nevşehir'in gerdanlığı, bir an evvel yetkili makamlar ile çalışma yapılıp kanalizasyon atıkları, çöpler ve milletin pisliklerini Kızılırmak'tan temizlemek için çalışmalar başlatılmalı, bu güzelim doğal güzelliğimizi hem maddi hemde manevi açıdan tertemiz etmeliyiz. Irmak çevresi Nevşehir il sınırının bulunduğu tüm yerlerde yaşanılabilir ve gezilere uygun hale getirilmeli.

AH HEMŞERİM AHH ! BEN BİLMİYORMUYUM SANKİ!

Ramazan ayında hayıflandı bir dostum, anca sıra geldi, yeni haber yapabildik,bizde biliyoruz bir çok yerdeki, çöpü, pisliği, atığı fakat memlekette kötü bir imaj olmasın diye ses etmiyoruz, özelde söylüyoruz defalarca, iletiyoruz konuları ilgilenin diye ama yok!

Demek ki anlaşılmıyoruz ?

Bizde en iyisi haber yapalım belki dikkatlerini çeker de bir önlem alınır, bir an evvel temizlik ve güzel haberleride yapmaya başlarız diye umut ediyoruz.

CT HABER olarak,her daim,her konuda bu şehrin milliyetcisi,savunucusu, olduğumuzu doğal alanlarımızdan tutunda, siyasi olaylara kadar her konuda şehrimiz için yapılması gereken ne ise yapmaya her daim hazırız destekcisiyiz. BİZİ TAKİPTE KALMAYA DEVAM EDİN !

- CT Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/2580279/kizilirmakin-dibi-temizlenir-mi