Arı, Binali Yıldırım’a Destek için istanbul’a Gidiyor

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın seçim kampanyasına destek vermek için İstanbul'a gidiyor.

Belediye Başkanı Rasim Arı yaptığı açıklamada, 23 Haziran’da gerçekleştirilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın seçim kampanyasına destek vermek amacıyla İstanbul’a gitme kararı aldığını belirtti. 13 Haziran 2019 Perşembe gününe kadar kalacağı İstanbul’da, Binali Yıldırım ile birlikte seçim çalışmalarına katılacağını ifade eden Arı, İstanbul’da bulunan Nevşehirliler ile de çeşitli etkinliklerde bir araya geleceğini söyledi.

23 Haziran’da gerçekleştirilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin Türkiye için önemli bir seçim olduğunu ifade eden Arı: “Bu gece İstanbul’a giderek Sayın Yıldırım’a destek olacağız. Bu seçim sadece İstanbul için değil ülkemiz için de çok önemli. Bizde bu nedenle İstanbul’daki seçim çalışmalarına katılma kararı aldık. 13 Haziran tarihine kadar kalacağımız İstanbul’da seçim çalışması yürüteceğiz. Yaklaşık 100 bin Nevşehirlinin yaşadığı İstanbul’da hemşerimizle kucaklaşacağız ve İstanbul'un aydınlık yarınları için gayret edeceğiz. Bu güne kadar partimizin çeşitli kademelerinde aldığı görevlerle ülkemizi önemli hizmetlerle buluşturan Binali Yıldırım’ı inşallah İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreceğiz.” dedi.

- CT Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/2577976/ari-binali-yildirima-destek-icin-istanbula-gidiyor