Nevşehir’in Web Televizyonu Artık Yayında

Uyduda Yerel televizyon kanalının bulunmadığı ender illerden olan Nevşehir web televizyonu www.kanal50.com , aynı zamanda CT Haber Genel Yayın Yönetmeni Can Taşkın’ın girişimleriyle kuruldu. 

İlk olarak test yayını ile yayın hayatına giren KANAL50 , il genelinde kamuoyunun gündemini Nevşehir halkı ile paylaşmayı hedefliyor. 

Esnafın, memurun, siyasetçinin, çalışanın, işsizin, köylünün dertleri ve sıkıntılarını paylaşmak ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla kurulan www.kanal50.com İnternet Televizyonunun sahibi Can Taşkın, kanalın bir hafta boyunca test yayınına yayını yapacağını daha sonra değişik ilginç programlar ile sizlerle olacağını ifade etti. 

CT Haber Genel Yayın Yönetmeni Can Taşkın, Nevşehir yerel medyası olarak DERDİMİZ NEVŞEHİR sloganıyla çıktıkları bu yolda CT Medya Grubuna maddi veya manevi destek olanlara tek tek teşekkür ettiğini belirtirken Nevşehir’de gerçekleşen tüm etkinlikleri Nevşehir halkı artık web tv hizmetimizle ekranlardan da izleyebilecek. Nevşehir ilinin web televizyonunun Nevşehir halkına hayırlı olmasını dilerim. Yeni çıkılan bu yolda eksiklerimizin olacağını, halkımızın hoşgörü ve gösterecekleri sabırlarının sonunda güzel bir yayıncılığı yakalayacağımıza inanıyorum. Bu internet televizyonu herkesin, her kesimin televizyonu olacaktır. Ayrıca umarım ilerleyen dönemlerde CT Medya Grup ekibi olarak televizyonumuzda canlı yayınlar ve topluma faydalı programlar yapmayı da  hedefliyoruz. İmkanlar ölçüsünde bunu da başaracağımıza inanıyorum. dedi 

 

- CT Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/1869556/nevsehirin-web-televizyonu-artik-yayinda