Gülşehir Belediye Başkanı Kim Olacak ? Anketinde Sürpriz Sonuç Var

Nevşehir’in en kapsamlı , GSM telefon SMS ile güvenilir ve kentimizde ilk yerel seçim anketi tüm hızıyla devam ediyor. 

31 Mart Yerel seçimler öncesi açıklanan tüm adaylar arasında CT Haber işbirliğiyle başlatılan anket çalışması kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. 

Gülşehir Belediyesi, için oy kullanan seçmen sayısı 7 gündür adaylara verilen destek ile kıyasıya yarışmaya devam ediyor. Gülşehir AK Parti ve MHP Belediye Başkanı adaylarının çok az alması vatandaşları şaşırtırken bu adayların destekçileri yok mu ? denilmesine sebep oluyor. 

Gülşehir Belediyesi için hangi adaya destek vermek istersiniz. İşte Ankete ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz....

http://www.nevsehirdesecim.com/anket/gulsehir-belediye-baskanligisecim-anketi

gulsehir-anket.png?

SMS Seçim Anketleri Hakkında Bilgilendirme

Nevşehir'de Seçim SMS seçim anketi sitemiz; Genel ve Yerel seçimlere yönelik seçmen eğilimlerini ölçmek için hazırlanmış özel bir yazılımı kullanmaktadır.

Sitemizde yer alan anketlerde oy kullanma işlemi Cep telefonu numarası ile SMS doğrulama sistemi esasına dayanmakta, ve 1 cep telefonu numarasından sadece 1 kez oy kullanılmasına müsade edilmektedir.

Kullanıcılar, daha önce oy kullandıkları telefon numarasından aynı ya da başka adaylara tekrar oy kullanmak istediklerinde veya SMS Doğrulama Kodunu doğru bir şekilde onaylamadıklarında sistem tarafından geri çevrilmekte ve tıpkı gerçek seçimlerde olduğu gibi 1 kişiye sadece 1 oy kullanma hakkı verilmekte ve anket güvenliği sağlanarak seçmen eğilimleri gerçeğe en yakın olarak ölçülebilmektedir.

Sitemizde anket güvenliği ve geçerliliğinin sağlanması adına sisteme girilen cep telefonu numaraları veritabanımızda kaydedilmekte ve 3. kişilerle her ne sebepten olursa olsun paylaşılmamaktadır.

Sitemizde yer alan anketlerde oy kullanma işlemi nedeniyle oy kullanan kişilerden herhangi bir ücret alınmamakta SMS gönderim ücretleri sitemiz tarafımızdan karşılanmaktadır.

Sitemizde seçim anketleri dışında, ilgili seçim döneminde aday adayı veya adaylığı kesinleşmiş kişiler hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı ve ziyaretçilerimizin yorumlar yazabildiği, bu yorumları puanlayabildiği aday profil sayfaları, adaylar, partiler ve ilgili seçimelere yönelik seçim haberleri de yer almaktadır.

- CT Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/1868730/gulsehir-belediye-baskani-kim-olacak-anketinde-surpriz-sonuc-var