Nevşehirli Yine Külliye Kamburundan Kurtulamadı ! Arı'da Umutlarımızı Azalttı !

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Nevşehir Külliyesi inşaatında incelemelerde bulunur iken “ önümüzde bir cenaze var” ifadesi dikkat çekti. 

Külliye Derneği Başkanı ve Ticaret sanayi odası meclis başkanı Seyit İnce’nin yanı sıra Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, Nevşehir Kızılay Dernek Başkanı Ercan Civelek ile birlikte külliyede incelemelerde bulunan AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Arı, Yapımına 2015 yılında başlanılan ve bir süre ara verilen Nevşehir Külliyesini gezerken açıklama yaptı. 

ARI “ ÖNÜMÜZDE BİR CENAZE VAR” DERKEN NEYİ KASTETTİ YOKSA ;

İLK CENAZE NAMAZINI RASİM ARI MI KILDIRACAK ?

Arı açıklamasında ; “Önümüzde bir cenaze var. Bu şehrin namusudur bu külliye. Bu hale getirildikten sonra, bu kadar masraf yapıldıktan sonra burayı böyle bırakmak doğru değil. Dolayısıyla biz hızlı bir şekilde ihtiyaç listesini ortaya çıkardık. Kendi imkânlarımızla, dostlarımızla bu ihtiyaçları gidereceğiz. İnşallah Rabbim bize belediye başkanlığı gibi onurlu ve gururlu görevi nasip ederse 2019 Ramazan ayında burada namaz kılmayı istiyoruz” dedi. 

Şimdi buradan CT Haber olarak AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı’ya sormak istiyoruz çıkıp cesaretçe cevap verebilecekse ; 

  1. Önümüzde bir cenaze var derken neyi kastettiniz?
  2. İhtiyaç listesini çıkardık derken çıkartmış olduğunuz bu liste kaç milyon TL lik bir liste?
  3. 2015 Yılında başlanan ve sizinde mensubu olduğunuz bir partili Belediye Başkanı tarafından temeli atılan ve hatta Nevşehirli birçok hayırseverler tarafından desteklenen külliye ye ne kadar para harcanmış biliyor musunuz?
  4. Nevşehirli iş adamlarla oraya yardımı nasıl verdirildiğini biliyormusunuz ? Yoksa sizde mi aynı uygulama ile paraları toplayacaksınız ?
  5. Nevşehirli Hayırsever bir Vatandaşın Külliye yapımında kullanılması için Hamiline yazılı bir çek kocanın Bölgemizde Bulunan bir turizm beldesinde otel alımında kullanıldığından bilginiz var mı?
  6. İhtiyaçları tespit ettik derken, tespit etmiş olduğunuz ihtiyaçlar arasında daha önce alınmış bir malzemenin yerinde olmadığını ve bu malzemenin Külliye ye hiç gelmediğinden ve o malzemenin faturasının sadece KDV sinin ödendiğini biliyor musunuz?

Eğer bilmiyor iseniz bunu tüm kamuoyu biliyor bilginiz olsun Rasim Arı ! CT Haber olarak size katılıyoruz EVET ortada bir cenaze var. Bu cenazeyi kaldırmadan önce size naçizane birde önerimiz var. Ortada cenazeden çok bir cinayet var ve bu cinayeti kimlerin işlemiş olduğu bilinse de herkes sus pus olmuş üç maymunu oynuyor, faili meçhule kurban gitmiş bir cinayet var işleyenler hala aramızda geziyor.

BU KENT, MALI BAŞKASININ GÖTÜRÜP, VATANDAŞIN SIKINTISINI ÇEKTİĞİ BİR KENT DEĞİLDİR ! 

Sizinde dediğiniz gibi olurda Rabbim size Belediye Başkanlığı gibi onurlu ve gururlu görevi nasip ederse 2019 Ramazan ayında burada namaz kılmadan önce bu cinayeti işleyenleri adalet önüne çıkarta bilirseniz işte o zaman sizin yanınızda saf tutar ve o cenazeyi kaldırmanızda size destek oluruz. Bizce Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Recep Tayyip Erdoğan sizi buraya teşkilatça o kadar istenilmemenize rağmen kirli çamaşırları üzerini kapatsın diye göndermedi sanırım. 

kulliye-cenazesi.jpg?

- CT Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/1759170/nevsehirli-yine-kulliye-kamburundan-kurtulamadi-arida-umutlarimizi-azaltti