Güzelyurtlu Öğrencilerden Muhtar Yüncü'ye Ziyaret

Nene Hatun Mesleki ve Teknik lisesi Müdürü Fatma Güneş ve Kız Pansiyon öğrencileri, 21 Mayıs Cumartesi günü Güzelyurt mahalle Muhtarı Halit Yüncü'yü ziyaret etti.

Muhtar Halit Yüncü ile sohbet eden Müdür Fatma Güneş ve kız pansiyon öğrencileri isteklerini dile getirerek, Yüncü'den olumlu geri dönüş aldı.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Muhtar Yüncü, "Hoş gelmişler sefalar getirdiler. Müdürümüz ve öğrencilerle yaptığımız sohbet Mahallemiz açısından çok verimli geçmiş olup kendileri bir an önce parklarımızın yenilenmesini, ışıklandırılmasını, yeni futbol ve basketbol sahaları istediler. Biz de Güzelyurt Mahallesi Muhtarlığı olarak bir an önce ilgili birimlere ve Belediye Başkanı Mehmet Savran Başkanımıza ileteceğimizi söyledik. İsteklerinin sonuna kadar takipçisi olup bu ince ve nazik ziyaretlerinden ötürü başta Nene Hatun Mesleki ve Teknik Kız lisesi Müdürümüz Fatma Güneş hanım olmak üzere ve değerli öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür eder eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dilerim." dedi.

- Cesur ve Tarafsız Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.cthaber.com/haber/10379800/guzelyurtlu-ogrencilerden-muhtar-yuncuye-ziyaret