- 13 Şubat 2020

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Karaaslan'dan Dobra Dobra Açıklamalar

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Karaaslan, CT Haber’e İYİ Parti’nin kongre sürecini, Nevşehir halkının İYİ Parti’ye yaklaşımını, Nevşehir’in ekonomisini ve Nevşehir Milletvekillerinin durumunu değerlendirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Karaaslan, CT Haber’e İYİ Parti’nin kongre sürecini, Nevşehir halkının İYİ Parti’ye yaklaşımını, Nevşehir’in ekonomisini ve Nevşehir Milletvekillerinin durumunu değerlendirdi.

Başkan Karaaslan, “Şubat 2020 yılı itibariyle İyi Parti’de il ve ilçe kongre süreci başladı,  şubat ve martta kongreler tamamlanacak. İlçe Başkanlığı kongresi Gülşehir, Avanos ve Derinkuyu ilçelerinde 22 Şubata başlayacak” dedi.

Başkan Karaaslan parti çalışmaları hakkında, yeni kurulan bir parti olmalarına rağmen Türkiye’nin sorunlarına ve meselelerine vakıf olan ve içeride ve dışarıda Türkiye’nin temsil ve yönetim kabiliyetinde nitelikli performans sağlayabileceğini ortaya koyan bir parti olduklarını söyledi.

Nevşehir halkının İyi Parti’ye bakışını değerlendiren Başkan Karaaslan, 2,5 yıllık bir parti olmasına rağmen, İyi Parti’yi bünyesinde hissetmiş ve aidiyet duygusu içerisinde yaklaşmayı ve çoğalarak başarmaya devam edeceğimiz bir süreç yaşıyoruz. Bu memleketin sorunlarını ve meselelerini irdeleyip vatandaşımızla ve vatandaşlarımızın kendi yükümlülükleri ve ülkeyi yönetenlerin yükümlülükleri içerisinde değerlendirmeleri ışık tutacak şekilde ortaya koyduğumuz zaman vatandaşlarımızın İyi Parti’ye teveccühünü hızla yükseldiğini gördüklerini söyledi.

Nevşehir’in ekonomik olarak gelişmesini değerlendiren Karaaslan, “Turizmde iyi olduğunu ancak tarım ve hayvancılığın Nevşehir’de yerlerde süründüğünü ve bu ülkeyi yönetenlerin yanlış politikaları, teşvikleri ve yandaş beslemeleri yüzünden şuanda Türkiye’nin samanı ithal ettiğini söyledi.

Karaaslan, “18 yıldır bu ülkeyi yöneten iktidar pansuman tedavileri ve yandaş beslemeleri ile bu noktaya kadar taşıdıklarını zannettiler” dedi.

Milletvekillerinin meclisteki çalışmaları hakkında sorusuna Karaaslan, Vekillerinin performanslarının değerlendirmeye tabii tutulmaması gerektiğini ve onlarında maaşı, sosyal imtiyazları ve torpillerinin dışında benden bir farkı olmadığını söyledi.

Şimdiki milletvekillerinin posta memuru olduğunu söyleyen Karaaslan, “memleketimin sorunlarını meclise getireceğim misyonundan uzaklaşmış durumdalar. Altlarında makam arabaları, maaşları, sosyal imtiyazları ve 2-3 tane personel takviyeleri var. Bir ülke nasıl batırılır derseniz bu şekilde olur” dedi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

Şaban Sertbakan - Saman ithal ediyo demek kuyruklu yalan. ...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 13 Şubat 18:04

Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi