- 29 Eylül 2019

Başkan Arı’dan Açıklama, Türkiye Ekonomisini İyi Günler Bekliyor

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, son zamanlarda yaşanan ekonomik gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, son zamanlarda yaşanan ekonomik gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Mado açılış programına katılan Başkan Rasim Arı, CT Haber’e hem Türkiye’nin hem de Nevşehir’in ekonomisiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Başkan Arı yaptığı açıklamada, “Genel olarak küresel bir ekonomik sıkıntı vardı ama hamdolsun her zaman Sayın Cumhurbaşkanı’mızın ifade ettiği gibi, ülkemiz ekonomik krize en fazla direnç gösteren, bu olumsuzluğu çabuk atan ülkelerden bir tanesi. Şuan iyiye doğru bir gidiş başladı” dedi.

Başkan Rasim Arı, Nevşehir’in ekonomik durumu hakkında da açıklamalarda bulundu. Nevşehir halkının parasını istihdama kazandırmasındaki eksikliğinden bahseden Başkan Arı, “Zaten bizim şehrimizde hamdolsun ekonomik manada ciddi bir problem yok. Şehir ciddi manada parası olan bir şehir ancak bunu ekonomiye kazandırmak istihdama aktarma noktasında bir sıkıntı var” ifadesini kullandı. “Güzel günler hep beraber göreceğiz” Türkiye’yi ve Nevşehir’i güzel günler beklediğini söyleyen Başkan Rasim Arı, “Türkiye ekonomisin büyümesiyle birlikte şehrimizde var olan paranın da ortaya çıkmasını sağlayacak bir durum. İnşallah bu da ortaya çıkacak. Şehri güzel günler bekliyor. Sadece ekonomik manada değil belediyecilik hizmetleri ve şehrin yeniden yapılanması yeniden imarı ve inşası açısından da komple bir değişikliğe gidiyor. Güzel günler hep beraber göreceğiz” dedi.

Başkan Rasim Arı, CT Haber aracılığıyla Nevşehir’in yükselişe geçmesi için birliktelik mesajı verdi. “İnşallah bizde belediye olarak güzel günlerin bir an evvel hayata geçmesi için katkı sağlamaya ve çalışmaya devam ediyoruz. Tabi ki bu hep birlikte olacak. Hem basınla hem iş dünyasıyla hem siyasetçisiyle hem STK’lar ile hem de belediyesiyle bu birlikteliği temin ettiğimiz müddetçe yükseliş devam edecek. Hamdolsun şuanda şehirde bu pozitif ivme ve birliktelik havası oluşmuş durumda. İnşallah bu şehrimize daha da iyi yansıyacak” dedi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi