- 04 Nisan 2019

Nevşehir'de Dedikodu Bataklığından Beslenenler Kimler ? AK Parti Genel Merkezine Çağrı

AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, AK Parti Milletvekili Yücel Menekşe, AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz seçim çalışmaları boyunca sürekli bir konuya değindiler.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, AK Parti Milletvekili Yücel Menekşe, AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz seçim çalışmaları boyunca sürekli bir konuya değindiler.

DEDİKODU!

Halbuki bu dedikodunun membağı malesef parti teşkilatı. Öncelik bu konuya değinmek olmalı!

AK PARTİNİN LAFLARI,TEŞKİLATTAN ÇIKIYOR ! BUNU HERKES BİLİYOR !

Kimse kusura bakmasın, biz doğruları söyleyelim de karar yine karar vericilerin zaten. Teşkilatta yeni yeni yemin türleri dahi icat oldu. Gün yüzü görmemiş yalan yere edilen yeminler Nevşehir litaratürüne geçmeye başladı. Ne yeminler duyduk, hemde yalan için edilen yeminler. Kimi çocuğunu musalla taşına yatırır yemin eder, kimi melekleri şahit eder, kimi nikah üzerine yemin eder, nedir bu böyle ?

Duyan insanların ibretleri şaşıyor!

AK PARTİ GENEL MERKEZE ÇAĞRIMIZDIR ! LÜTFEN,KENDİNİZ İZLEYİN, GÖRÜN !

AK Parti Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, balkon konuşmasında kimseyi yanında bulundurmadı, bir konudan bahsetti, ciddi bir değişimin işaret fişeğini Ankara'dan ateşledi. Kim kendisini bu partinin üzerinde görüyor ise, kim kibirli ise bu partinin dışında kalır dedi! AK Parti Genel Merkezine çağrımızdır, lütfen aday adaylığında ki hassas çalışmalarınıza İL VE İLÇE teşkilatlarını da sorgulayarak devam edin. Vatandaşa sorun, parti tabanına sorun, tedbili kıyafet vatandaşın içinde gezerek her İL VE İLÇE de gerekli çalışmaları yapın! Bu çalışmalar AK Partiyi doğru yola götürecektir.

MESLEKİ KÖRLÜK HASTALIĞI, PARTİDE BAŞ GÖSTERMİŞ DURUMDA!

Yıllardır AK Parti teşkilatlarında yer değiştirerek görev alan isimler ile artık yola devam edilmemeli, çünkü heyecanını yitirmiş isimler, partiye zarar vermekte malesef, Recep Tayyip Erdoğan temposuna ve azmine uymayan isimler ile derhal yollar ayrılmalı. AK Partinin siyasi etik, ahlâk ve bütünlüğüne aykırı isimler teşekkür edilerek ivedi bir şekilde aktif siyasetten gönderilmeli. Teşkilat,seçim ile oluşturulmalı...

DEDİKODU BATAKLIĞINI KURUTUN ÖNCE ! SONRA DEDİKODU BİTER ZATEN !

Başarlı diye Manşet attırmakla teşkilat başarılı olmaz alınan oylara bakılır. Örnek mi ? Nevşehir Merkezde il genel oylarına bakıldığında 2 milletvekili çıkarma riski yaşandığı gün gibi ortada....


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi