- 03 Nisan 2019

Nevşehir'in Vekili, Özdeşleşmiş İsmi, Mustafa Açıkgöz !

CT Haber olarak siyasi isimleri irdelemeyi haberleştirme ve klipli haberlerimizle Nevşehir'de medya camiasına renk katmaya devam ediyoruz

CT Haber olarak siyasi isimleri irdelemeyi haberleştirme ve klipli haberlerimizle Nevşehir'de medya camiasına renk katmaya devam ediyoruz

Bu sefer doğru yaptı AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz,lafa söze kulağı tıkadı, adaylar için Yücel Menekşe ile uyum içinde çalışarak İLÇE ve BELDELERİ kazanarak, AK Partinin zaferini ilan ettiler.

SAHADA Kİ YANSIMALARI GÖRDÜ!

Kim ne derse desin,eleştiri ve vatandaş tepkilerini çok iyi bir şekilde yönetti Açıkgöz, duydu duyacağını, gördü göreceğini. Biz eminiz ki gerekli izlenimleri de alarak, daha farklı bir çalışma ve metot ile artık vatandaşın karşısına çıkacak Mustafa Açıkgöz.

MİLLETVEKİLİ OLDUĞUNU EKİBİ HİSSETMELİ! DİP EKİBİ, AÇIKGÖZÜ YIPRATMAMALI!

Mustafa Açıkgöz'ü sahada en çok yıpratan konular kendi imajı değil, dip ekibinde ki aksamalar ve yetkilendirmeler, vekili zor durumda bırakıyor. Bu tarz dedikodu ve tempo düşürücü eylemlerden çalışanlarını ve ekibini net bir şekilde uyarmalı, bu bizim tavsiyemiz. Karar vekilin.

MEMLEKET SEVDALISIDIR AÇIKGÖZ! GENÇ VE DİNAMİKTİR!

Saat ve vakit kriteri yoktur AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün, AK Parti için Recep Tayyip Erdoğan için, en vefalı duruşu sergileyen milletvekillerinin en başında gelen isimlerdendir.

NEVŞEHİR'İN SEMBOLÜ OLDU!  

Mustafa Açıkgöz'ü Nevşehir kadar, Ankara cenahını da çok iyi tanır, herkes emin olsun ki, Ankara'da T.B.M.M. de çok güçlü şekilde bir MUSTAFA AÇIKGÖZ gerçeği ve tanınmışlığı vardır. Yücel Menekşe ve Rasim Arı ile omuz omuza vererek, şu malûm sıkıntıları halledip, sıfırlanan temsiliyetler ile AK Parti camiasına temiz bir siyaseti armağan etmelerinin vakti geldi artık!

BİR KLİPTE AÇIKGÖZ VEKİLİMİZE HAZIRLADIK!İYİ SEYİRLER!


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi