- 03 Nisan 2019

Nevşehir AK Parti Milletvekili Menekşe'yi Hiç Böyle Düşündünüz mü ?

CT Haber olarak genel seçimler sonrasında olduğu gibi yerel seçimler sonrasında siyasi partileri ve siyasileri irdelemeye yazmaya devam ediyoruz. 

CT Haber olarak genel seçimler sonrasında olduğu gibi yerel seçimler sonrasında siyasi partileri ve siyasileri irdelemeye yazmaya devam ediyoruz. 

Bir milletvekili profili çiz deseler,içinde olgunluk,adamlık,söze sadıklık, samimiyet, ciddiyet, çalışkanlık ve emekçilik olsun deseler, bir isim akla gelir, AK Parti Nevşehir Milletvekili YÜCEL MENEKŞE...

MAŞALLAH VEKİLİM ! BİZ ŞAHİDİZ ÖNCELİĞİNİZ DAVA ! ÖNCELİĞİNİZ AK SEVDA !

AK kadrolarda kurucu olarak siyasetin içinde bulunmuş olması, partinin kuruluş aşamasında zorlukları görerek gerçek bir AK Partili duruşa sahip olması, Yücel Menekşe'nin en büyük avantajı.

ARTIK BU ŞEHRİNDE BİR ABİSİ VAR! YENİ İRADENİN ADI, YÜCEL MENEKŞE!

Neden mi avantaj ? Çünkü, her ilçeyi, her beldeyi karış karış tanıyor, gerçek AK Partililer ve (AKP)lileri birbirinden ayırt edebiliyor, dava insanı ile menfaat adamlarını tek bakışta çözebiliyor. Bu olumlu tablolar gitti denilen yerlerde Yücel Menekşe'nin yoğun çalışmaları sonucu tekrardan AK Partiye kazandırılmasına sebep oldu.

GÜVENİLİRLİĞİ PARTİYE OY KAZANDIRDI !

Yücel MENEKŞE hakkında kimse oyun,düzen, hileli, şaibeli işlerden bahsedemez. Partili veya partisiz hiç kimse Yücel Menekşe hakkında olumsuz laf edemez, tek işi vardır, görevini layıkı ile yapmak, kendisini adadığı davasına hizmet etmek.

En ücra beldelere adeta çıkarma yaptı Menekşe, bir çok partilinin kesin kazanamayacağız dediği yerlerde, bir çok parti mensubunun ziyaret etmeye dahi gerek duymadığı beldelerde, hatta köylerde, kimliğini ve kefilliğini ortaya koyarak, güvenilirlik profilini AK Parti hanesine oy kazandırarak hizmet etti.

TÜM NEVŞEHİR VE SİYASİ KAMUOYU, YÜCEL MENEKŞE'Yİ DAHA ÇOK HİSSEDECEK !

Artık, siyasi areneda ve teşkilatlarda da hissedilmesi gereken hamleler yapacağını tahmin ettiğimiz Menekşe, aksayan, işlevselliğini kaybetmiş, adeta mesleki körlük hastalığı yaşayan camia içinde, dertlere derman olmak için, güzel işlere imza atacağını da, tüm kamuyona ispatlayacağından şüphemiz yok.

BİR KLİPTE YÜCEL MENEKŞE'YE YAPTIK! İYİ SEYİRLER!


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi