- 27 Mart 2019

Kâmil Duru'dan Takdir Gören Hareketler

AK Partide çok emeği var Kâmil Duru'nun,Ürgüp seçim ofisinde,bir çok Ürgüplüden takdir gördüğünü hatta tebrik edildiğini duyduk.

AK Partide çok emeği var Kâmil Duru'nun,Ürgüp seçim ofisinde,bir çok Ürgüplüden takdir gördüğünü hatta tebrik edildiğini duyduk.

MEMURİYET İSTEMİYOR DURU!

Kamuoyunda her ne kadar İl Özel İdare Genel Sekreterliği için lanse edilsede,mevzuat engeline takılan DURU'nun, aktif siyasette lider bir makam ile AK Parti kadrolarında siyasete devam edeceği yönünde bir izlenim bırakıyor.

Gerek hitabet,gerek yaş olgunluğu,gerekse parti tabanı ve teşkilatçılık yapısına hâkim olan yapısı ile dikkat çeken DURU,her kesim ve genel anlamda kabul gören isimlerin başında geliyor.

AKP'Lİ DEĞİL, AK PARTİLİDİR DURU!

Kesinlikle herkesin hem fikir olduğu bir konu vardır Duru hakkında, Kâmil Duru gerçek bir AK Partilidir, Bu şeklinde lanse edilmesi parti içerisinde her daim saygı duyulan isimlerin başında gelmesini sağladı.

1 Nisan sonrası AK Parti siyasetinde daha şimdiden haraketli olacak gibi duruyor. Nevşehir  anlamında Duru'yu en üst koltukta görürsek şaşırmamak gerekir 


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi