- 05 Mart 2019

Adaysan Sıkıntı Yok ! Değilsen Sıkıntı Çok !

Her dönem rastladığımız gibi bu dönemde de yine aynı kelâmlarla, serzenişler ile duyumlar,duyumlar üstüne gelmeye devam etmekte.

CT Haber olarak bir çok konuyu videolu haber yaparak dillendiriyoruz. Bazende klipli haberler yapıyoruz. Bayadır klipli haber yapmamıştık ancak görüyorumki bir çok kesimce klipli haberlerimiz beğeniliyor ve isteniliyor. İşte size bir klipli haber yazıyı okuduktan sonra mutlaka klibi izlemeyi unutmayın. 

Her dönem rastladığımız gibi bu dönemde de yine aynı kelâmlarla, serzenişler ile duyumlar, duyumlar üstüne gelmeye devam etmekte.

İL GENEL MECLİSİNE ADAY OLAMAYANLAR, SALLIYORLAR TEŞKİLATA!

Sosyal medyada her laf, her söz bir tuşun ucunda, ne istersen yaz yazabildiğin kadar. Ama durum farklı olsa siyasi irade aday gösterse metiyeler, yalakalıklar, başta tutmalar zirve yapar. İnsanoğlu böyle işte, hep bana dönsün hep bana dönsün.

İŞ GÖRMEZSEN EN KÖTÜ ADAMSIN

Çocuklarını özel bir koleje kayıt ettirmek ister, ekstra torpilli indirim isterler, olmadı mı? Vay haline o siyasinin, o patronun. Kendini de bir halt zanneder bu tarz siyaset yalakaları. Aday adayı olurlar, kesin aday olmam lazım derler. Olmadı mı yine vay haline o vekilin, o il başkanının! Dilde kemik mi var ki ? Ayar bozukluğu hastalığı baş gösterir, sallar iftirayı hakareti siyasi iradeye !

KABİLİYET SIFIR İNSANLAR SİYASETTE OLMAMALI !

Allah vergisi bir yetenektir adap, edep, mahcubiyet ve ahlak.Koskoca milletvekillerine, parti teşkilatına ağıza alınmayacak kelâmlar ile hakaret ve mesnetsiz iftira da bulunmak, her adamın fıtratında bulunmaz. Bu tarz insanlar bir siyasi harekete faydadan çok zarar getirir. Hatta götürdüğü, getirdiğinden çok çok fazla olur!

BU NE PERHİZ ? BU NE LAHANA TURŞUSU ?

Birde pişkin, pişkin hiç birşey olmamış gibi hakaret ve iftirada bulunduğu insanlar ile yemek masasından poz verirler, utanmadan da hakaret ettiği sosyal medya hesabından bunu paylaşırlar. Bu tarz siyaset ve menfaat arasına sıkışmış insanlar ancak ve ancak RAKİP SEVİNDİRİR, DÜŞMAN SEVİNDİRİR ! 

Siyasi oluşumlar, disiplin talimatlarını yerine getirip, uygulamaya koyup, bu tarz insanları siyasi parti üyelikleride dahil, derhal ihraç etmeli, toplumun ahlak dengesini bozan, bu tarz insanlara temsil makamlarında asla yer verilmemelidir!


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi