- 22 Aralık 2018

Kızılay'ı Eleştirenler Nerelerdeydiniz Şimdiye Kadar !

Nevşehir'de Ercan Civelek Nevşehir Kızılay şube başkanlığına geldi. Tüm hasetçiler laf söyler oldu. Tabi Ercan Civelek başkan olunca herkesin gözü Kızılay'a çevrildi.

Nevşehir'de Ercan Civelek Nevşehir Kızılay şube başkanlığına geldi. Tüm hasetçiler laf söyler oldu. Tabi Ercan Civelek başkan olunca herkesin gözü Kızılay'a çevrildi.

Gözler çevrildi tabi nazarlar da çevrildi. Nazar etmeyin ne olur çalışın isteğin sizinde olur. Suç işliyor sanki Civelek millet durup durup laf çıkartma gayretine girdi bir anda.

NERELERDEYDİNİZ ŞİMDİYE KADAR?

Ercan Civelek Kızılay başkanı olunca herkesin aklına Kızılay geldi. Faydası oldu, hayır hasanet yarışı başladı. Kızılay'da, ekibi her gün katkı sağlıyor kuruma.

ELİNİ DEĞİL GÖVDESİNİ KOYDU TAŞIN ALTINA

Yerel seçimlerde makam ve mevkileri elinin tersi ile reddetti.İsteseydi yerel seçim sahnesinde yer alabilirdi.Ama öncelik ve görevim Kızılay dedi.

DEDİKODUDAN ÖTE GİTMEZ

Hiç bir organizasyon giderini Kızılay kasasından harcamadı Civelek, memlekette ki boş beleş algı operasyonlarını yürütenler,elleri boş kaldı bu konuda.Sebebi kanıtsız, iftiradan öte gitmeyen dedikodudan başka hiçbir şey değil de o yüzden. Ercan başkan boş ver aldırma , sen bildiğin yolda mazlumlar için gönül elçiliği yapmaya devam et.

YANLIŞI OLUR İSE ONUDA YAZARIZ

Eleştiri yapmak, doğru eleştiri yapmak gazeteciliğin farkındalıklarındandır. Bu memlekette kim yanlış işler yaparsa, isteyerek , bilerek hata yaparsa CT HABER olarak dostlarımızda dahil olmak üzere hiç çekinmeden yazacağımızdan kimsenin hiçbir şüphesi olmasın!


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi