Taekwondo Yıldızlar Grup Müsabakaları Tamamlandı
  • Reklam

Taekwondo Yıldızlar Grup Müsabakaları Tamamlandı

2017-2018 Yılı Okul Sporları Taekwondo Yıldızlar Grup Müsabakaları Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda 16 İlden yaklaşık 276 sporcunun katılımı ile düzenlenerek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in katıldığı ödül töreni ile tamamlandı.

13 Mayıs 2018 - 19:24 - Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 12:44

2017-2018 Yılı Okul Sporları Taekwondo Yıldızlar Grup  Müsabakaları Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda 16 İlden yaklaşık 276 sporcunun katılımı ile düzenlenerek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in katıldığı ödül töreni ile tamamlandı.


Müsabaka sonuçları;     

29 Kg Bayanlar

33 Kg Erkekler

S.N.

Adı Soyadı

İl

S.N.

Adı Soyadı

İl

1

ZEYNEP ERCAN

ANKARA

1

MUSTAFA GÜNEŞ

ANKARA

2

TUANA DEMİRBAŞ

ANKARA

2

SAMET KABAK

KAYSERİ

3

ALEYNA AKGÜN

ADANA

3

M.MUSTAFA CANKURT

AKSARAY

4

CENNET HANÇERLİ

KONYA

4

TAHA BARAN KARAKURT

MERSİN

33 Kg Bayanlar

37 Kg Erkekler

S.N.

Adı Soyadı

İl

S.N.

Adı Soyadı

İl

1

İKRANUR ÖZDAĞ

ANKARA

1

MUSA İBİLOĞLU

ANTALYA

2

ELA GÜN

YOZGAT

2

AHMET YILDIZ

ADANA

3

ALEYNA ÇINAR

KARAMAN

3

MERTCAN ÖZPAYİ

ANKARA

4

GAMZE İLHAN

MERSİN

4

EMİN EFE GÖZ

KONYA

37 Kg Bayanlar

41 Kg Erkekler

S.N.

Adı Soyadı

İl

S.N.

Adı Soyadı

İl

1

ALEYNA DEMİR

ANKARA

1

MERTCAN ÇİÇEK

ANKARA

2

BAHAR AYDIN

ANTALYA

2

EMRE BULUT

KARAMAN

3

RUMEYSA KARAKAYA

KONYA

3

A. TALHA YILMAZOĞLU

ANKARA

4

MERYEM DEMİRKOL

MERSİN

4

EMRE BUĞRA TAŞ

ISPARTA

41 Kg Bayanlar

45 Kg Erkekler

S.N.

Adı Soyadı

İl

S.N.

Adı Soyadı

İl

1

FATMAGÜL DOĞAN

KARAMAN

1

YİĞİTHAN KILINÇ

ANKARA

2

BEYZA KARABULUT

ANKARA

2

ABDULLAH DÖNMEZ

KONYA

3

NAZLICAN ELAGÖZ

KIRŞEHİR

3

MEHMET ALİ BOLAT

ANTALYA

4

ŞİMAL ÇAĞLAYAN

ANKARA

4

ABDUL KADİR İNAN

NİĞDE

44 Kg Bayanlar

49 Kg Erkekler

S.N.

Adı Soyadı

İl

S.N.

Adı Soyadı

İl

1

ÖYKÜ ÖZBEY

MERSİN

1

OSMAN YALÇIN

ADANA

2

İKRA BATMAZ

KONYA

2

HAYDAR IŞIK

KIRŞEHİR

3

İREM BAŞER

KIRŞEHİR

3

ABDULKADİR YOZGAT

YOZGAT

4

ELİF ELÇOBAN

ADANA

4

FATİH DEMİRÖZ

NİĞDE

47 Kg Bayanlar

53 Kg Erkekler

S.N.

Adı Soyadı

İl

S.N.

Adı Soyadı

İl

1

AYŞENUR KONAKÇI

ANKARA

1

KADİR SANTAŞ

ANKARA

2

SEDEFSUDEAKARÇEŞME

ANKARA

2

BEYLER ENES KURUTAŞ

ANKARA

3

AYBUKE YELER

ESKİŞEHİR

3

M. ATIF HAYDAROĞLU

ANKARA

4

GÖKÇE GÖÇER

MERSİN

4

BEDİRHAN DİNÇER PERK

ANTALYA

51 Kg Bayanlar

57 Kg Erkekler

S.N.

Adı Soyadı

İl

S.N.

Adı Soyadı

İl

1

SELENAY GÜÇLÜ EFE

KONYA

1

YAKUP KADRİ DOĞAN

KAYSERİ

2

MELİKE KOÇ

KAYSERİ

2

MUSTAFA SEVBAN

NİĞDE

3

ZEYNEP FİLİZ

ESKİŞEHİR

3

YİĞİT KAAN EREN

ADANA

4

ÖZGE ÖZBEY

MERSİN

4

MERİÇ TUNCER

ESKİŞEHİR

55 KG BAYANLAR

61 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

AYŞENUR ZORLU

KARAMAN

1

GÖRKEM KOCA

ANKARA

2

SENA NUR MAVZER

ANKARA

2

YAĞIZ YİĞİT YILDIZ

NİĞDE

3

ZEHRA NUR KENDİRLİ

NİĞDE

3

YAŞASIN KUBİLAY ŞEN

KIRŞEHİR

4

GAMZE İBİŞ

ADANA

4

FARUK FURKAN KORUDAN

ANKARA

59 KG BAYANLAR

65 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

NİSA NUR ALKAN

ANKARA

1

DOĞUKAN BAYRAKTAR

KIRŞEHİR

2

TÜLİN GÖK

KARAMAN

2

ETHEM CAN KENDİRCİ

ANKARA

3

AYSU AÇIKIGÖZ

MERSİN

3

BATUHAN BERK AYDIN

MERSİN

4

FİGEN KAYMAZ

ADANA

4

TOLGA YÜCEL

ADANA

(+) 59 KG BAYANLAR

(+) 65 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

ELİF YAĞMUR AKPOLAT

ANKARA

1

SABRİ DOLAŞ

MERSİN

2

SİNEM ŞAHİN

KIRŞEHİR

2

B. ENES DEMİRYÜREK

ESKİŞEHİR

3

SUDENUR ERCİYES

KAYSERİ

3

İLKER BAYKAL

ADANA

4

SEZİN KARAYILMAZ

ANKARA

4

BUĞRA ALİ BOZKAYA

ANTALYA

Reklam
Kaynak: mha
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nevşehir'de Milletvekili Adayları Kimler Olacak ?
Nevşehir'de Milletvekili Adayları Kimler Olacak ?
YSK Açıkladı Oy Pusulasındaki Partilerin Yerlerini Belli Oldu
YSK Açıkladı Oy Pusulasındaki Partilerin Yerlerini Belli Oldu