Nesil Nasıl Böyle Hayâsızlaştı

Sizce ne oldu da şu nesil bu kadar kısa sürede böylesine hayâsızlaştı

Bunun birçok cevabı olmakla birlikte bence tüketilen gıdalardan. Adamlar yiyeceklerin doğasını ve genetik yapısını bozarak insanların karakterlerini/fıtratlarını değiştirmeye çalışıyor ve başta domuz olmak üzere nice haram ve şüpheli hayvandan mamul ürünleri albenisi yüksek reklamlarla bize pazarlıyor/yediriyorlar.

Şunu asla unutmayın ki insanların ahlâkını bozmak isteyen azgın güçlerin bu isteklerini yerine getirebilmelerinin ilk adımı ekini yani insanların gıdalarını bozmaktır. Şimdi Allah için şu ayeti dikkatlice okuyun: واذا تولى سعى في الارض ليفسد فيها ويهلك الحرث والنسل والله لا يحب الفساد O iş başına geçti mi yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya EKİNİ VE NESLİ ifsat etmeye çaba harcar. Allah fesadı sevmez.Bakara 205

Dikkat ederseniz ekin ifsadı yani gıda ifsadı nesil ifsadından önce zikredilmiştir. Demek ki ekini bozarsan ardından kaçınılmaz olarak nesil de bozulacaktır.

Bu gün öyle bir garabet dönemindeyiz ki çarşı-pazar demeden erkekler arasında fütursuzca gezen sözüm ona kapalı kazlar evde bizim çocuklarımızın yanında giymeye hayâ edeceğimiz dar taytlarla vücut hatlarını aşırı derecede belli eden kıyafetlerle dolaşabiliyorlar.

Bu neden

Kızmayın ama bence yedikleri domuzlardan doğası bozulmuş gıdalardan

İnsan fıtratını bozan gıdaları ve jelatin ve domuzdan mamul benzeri ürünleri her gün yiye yiye artık hayâlarını kaybediyorlar. Kıskançlığı olmayan tek hayvanın domuz olduğunu duymayanınız yoktur.

Geçenlerde paylaşmıştım çok tanıdık bir mide ilacının prospektüsünde açıkça domuz içerikli bir maddenin olduğu yazıyordu.

İnsanlarımız bunları peynir-ekmek gibi her gün tüketiyorlar.

Sonuç ne mi oluyor

İşte çarşı-pazar gezen bu haya yoksunu kızlar/kadınlar. O nedenle Allah için yiyip içtiklerinize dikkat edin ve içeriğinde jelatin olan hiçbir ürünü sığır jelatini bile dense asla kullanmayın. Ve yine insanda karakter bozukluğuna yol açan gıdaları tüketmeyin.

Eğer kullanır ve çocuklarınıza kullandırırsanız yarın onların da hayâlarını kaybedeceğini aklınızdan çıkarmayın.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hacı Ahmet Ünlü - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 213 50 40
Reklam bilgi

Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?