Nevşehir Asla Sahipsiz Degildir !

Yıllardır yazar çizerim, yıllardır eleştirir, överim! Yıllardır bu memlekette su içer, ekmek yerim !

Gazeteci doğruları yazdıkça haberi yada yazıyı çürütemeyenler sahte hesaplar ile yok arpası bitti yok ne istedi de yapılmadı. diye hemen pafta vurur üç kurusa satılıklar... 

Halen ne olduğunu anlamayanlara diyeceğim sadece bir husus var ben ne istersem yaptıracak güçteyim çünkü ben hak etmedigimi istemem sizin bilmediginizi bilirim ancak siz yazılanlara bakıp kıt aklınızla yok parada anlasamadi yok istedigini alamadi gibi akıl tutulması yaşarsınız... Yakında  beni daha iyi anlayacaksınız neyse gelelim konumuza....

SIZ KIMSINIZ KI BENI BU MEMLEKETTEN KOVUYORSUNUZ 

Yahu kim oluyorsunuz da beni kovmakla, şantajla, tehdit ile bastırıyorsunuz! Bizim ölümüzde bu topraklara gömülecek, Yüce Allah'ın bahşettiği kadar nefesimizi alırız, uygun gördüğü kadar bu dünya da kalırız!

CT HABER BU ŞEHRİN HİZMETKÂRIDIR ! BU BÖYLE BİLİNE !

Devşirmeler ile Nevşehir'li olunmaz ! Devşirme alay dost ile bu şehir yönetilmez ! Devşirme insanlar ile bu memlekette posta koyulmaz ! Kimlik siyasetçiliği bize yakışmaz, lakin araya fitne koyanlar, fesatlık sokanlar, dostu dosta kırdırınlar, birde yabancı ellerden gelipte milleti birbirine kırdırıyorsa, orada DURRR, diyecek yüreğe de sahibiz ! Kimin nereli olduğu bizi de hiç ilgilendirmez, ama ki liyakat,saygı,hak edenler koltukta olduğu sürece köstek değil, destek oluruz !

Yüze gülen arkadan küfür eden hemşerim  hemşerim diye kafası sıkışınca koşup gelen Sarı' ları da sizin laf geçiremediginiz karıları da çok duyduk çok gördük bilmiyoruz sanmayın...

BİZ HERKESE YAZAR ÇİZERİZ !
HAYIRDIR, NEDİR BU ENDİŞE ?

Bu memlekette kamu müdürlerinden tutta,siyasilere kadar övdüğümüz de, yerdiğimiz de olur. Biz kimsenin kapı kulu değiliz! Kimsenin yalakacı başı veya emir eri de değiliz! Ne zaman dışarılı adamlar gündeme tabi oldu, o zaman fitne, fücur, fesatlık ve ön yargılı yaklaşımlar baş gösterdi. Kim dostların arasına nifak soktu, o zaman bu memlekette dostlar, kardeşler arasında nifak ve kin tohumları serpiştirildi!

BEN KİMİN GAZ VERDİĞİNİ,KİMİN ŞEYTANİ PLANLARININ OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM!

Çok değil şöyle 8-9 ay öncesine bi gitmeli,güven ve sadakat duygusu ölümüne itimat ve destek söz konusu iken, şehri bilmeyen, şehrin dengelerini bilmeyen, tamamı ile kin ve nefret duyguları ile donatılmış insanlar şehrimize ayak bastı, o zaman şeytan kol gezer oldu!

BU MEMLEKETİN UŞAĞI SENİN OYUN HAMURUN DEĞİL AGA !

Getirdiniz dışarıdan ne olduğu belli olmayan, kim olduğu belli olmayan, sanki 9 ay önce doğmuşta birden 40 lı yaşlara gelmiş adamları, gizemli gizemli sahte övünmesi olan insanları, altı tırt olan insanları, memleketin evlatlarının başına ALİ KIRAN BAŞ KESEN TAVIRLARLA kırdırmaya çalışmak, alay etmek, gurur ve onurları ile oynamak, zorla biat ettirmek, hiç kimsenin harcı ve haddi değildir! Yakında gidip bizzat Fatih Şahin'e soracam yanına o yerleştirmiş ya, yoksa Nevşehirde Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Süleyman Soylu'nun adını kullanarak iş yapanlar gibi  sizin laflariniz doğru mu değil mi yerinden bizzat öğreneceğim. 

AND OLSUN, BU ŞEHRİN HAKKINI YEDİRMEM!

Kurban olun o dillerinizden düşürmediğiniz davaya, kurban olun bu ülkeyi şahlandıran dünya liderine, kurban olun bu ülke için, davası için canını bile hiçe sayacak insanlara! Kurban olun Recep Tayyip Erdoğan'a! Onun davası ve duruşu ile sizin duruşunuz arasında dağlar kadar fark var! Bu memleket hayali tiyatro olanların, eş, dost, akraba, ahbap çavuş, el ense tokat arkadaşların kişisel tatmin duygularını makam ve mevki ile tatmin etme yeri değil!Yetki ehline, ehli de liyakate görev verir! Bu memleket okul sırası, yurt, askerlik, sokak arkadaşı,vsamimi arkadaşlarını al bu koltuk senin, al bu koltuk senin, al bu yetki senin, kır, kandır, yalan söyle, oyala taktiklerinin keyfiyetini kıyak geçme yeri değil!

GİDİN NERDE OYNUYASANIZ OYNAYIN !

Ama bu milletin gururu, onuru, kutsal değerleri ile oynamayın! Millete çamur atıp, şu yaptırdı, bu yaptırdı diye insanların arasına fitne sokup birbirleri ile kötü etmeyin! Fitneci başı insanlara görev ve yetki vererek, milleti birbirine kırdırmayın! Dedikodu iftira ve ön yargıdan daha iyidir, dedikoduyu bitirip yerine iftira ve önyargıyı koyanlar, elbet birgün kendi tuzaklarına kendileri düşerler!

Keşmekeş senaryolar ile haberi şu yaptırıyor, bu yaptırıyor, bu söylüyor, bu gazlıyor diye milletin arasını açmaya gayret göstermeyin! Herkesin bir sabır damarı var, insanların arasını açarak, klasik ANKARA kulis taktikleri ile milleti kendinize bağlamaya çalışmayın ! Bu şehir bu numaraları yemez hemşerim, yazacak, çizecek aklımızda var, kültürümüzde var, onurumuz da var! O attığınız çamur ve önyargılar kendi kurduğunuz binanızın temeli olur, bir yağmur suyu ile erir gider, Yüce Yaradan'ın kanunu bu şekilde tecelli eder! Bunu da asla unutmayın !

Hadi bakalım. Er mi yaman yoksa ersan mı yaman göreceğiz....

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Can Taşkın - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak CT Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan CT Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Nevşehir Markaları

CT Haber, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (505) 453 50 40
Reklam bilgi

Anket Nevşehir İçin Hangi Milletvekili Daha Çok Çalışıyor ?