Göre

Son dakika Göre haberleri ve Göre haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Göre ile ilgili 3268 haber listeleniyor.

Göre Haberleri

Nevşehir'de Suç Örgütü Operasyonu, 8 Gözaltı

KOM Şube Müdürlüğünce, Nevşhir'de Organize Suç Örgütlerinin ve faaliyetlerinin tespitine yönelik olarak eş zamanlı planlı operasyon yapıldı.

Otoyollarda Yeni Hız Sınırı Dönemi!

Otoyollarda otomobiller için yeni hız sınırı uygulaması 1 Temmuz itibariyle devreye girdi.

2022 LGS Türkiye Birincisi Özel Altınyıldız Fen Lisesini Tercih Etti

2022 LGS resmi sonuçlarına göre; Özel Altınyıldız İlköğretim Okulu 8. Sınıf öğrencisi Asyanur Namlı, tüm sorulara doğru cevap vererek Türkiye 1.si old...

CHP Kadın Kolları'ndan 'YaşamHak' Projesi Hakkında Açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları kadına şiddet ile mücadele etmek amacıyla hayata geçirdikleri 'YaşamHak' projesinin basın açıklamasını 81 ilde g...

Altınyıldızlı Öğretmenlerin Türkiye Birinciliği Mutluluğu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencisi Asyanur Namlı resmi sonuçlara göre sınavda tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye 1.liği elde etti.

Acıgöl HEM'de Girişimcilik Kursuna Başvurular Başladı  

NEVŞEHİR(MHA) 20 kişilik gruplarla uygulamalı girişimcilik eğitimleri beş gün sürecek. Kurslara ön başvurular başladı.  

Asgari Zam 1 Temmuz İtibarıyla Geçerli Olacak

Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmelikle, asgari ücret zammına ilişkin yapılan düzenlemenin 1 Temmuz itibarıyla geçerli olması karara bağlandı.

3600 Ek Göstergeyi de İçeren Kanun Teklifi Komisyonda Kabul Edildi

3600 ek gösterge ve emekli aylıklarını arttıran düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

TMO Hububat Alım Fiyatları Güncellendi

Tarım ve Orman Bakanlığı Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından alım fiyatları ton başına buğdayda 400, arpada ise 200 TL artırıldı. Hububat alım pr...

Otomobilin Çamurluğuna Sıkışan Kediyi İtfaiye Kurtardı

Nevşehir’de otomobilin çamurluğuna sıkışan kediyi itfaiye ekipleri kurtardı.

LGS Tercih Başvuruları 4 Temmuz Pazartesi Günü Başlıyor

2022 Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu yayımlandı. Liselere Geçiş Sistemi (LGS) çerçevesinde yapılacak ortaöğretim kurumları tercihler...

Altınyıldızda 2022 LGS Türkiye Birinciliği

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencisi Asyanur Namlı resmi sonuçlara göre sınavda tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye 1.liği elde etti.

Bakanlar Soylu ve Karaismailoğlu'dan Kayseri Büyükşehir'e Teşekkür

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 3 araç ve çeşitli ekipmanlarla birlikte toplam 11 itfaiye personel...

TBMM Tatile Girecek Ancak 5 Komisyon Çalışabilecek

Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) tatili ve ara vermesi sırasında 5 komisyonun çalışabilmesine ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Dış Ticaret Açığı Yüzde 155,2 Arttı

Türkiye İstatistik Kurumu ve Ticaret Bakanlığı iş birliğiyle oluşturulan Mayıs ayına ilişkin geçici dış ticaret verileri açıklandı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz