Genel Sekreter Duru'dan TSSD'ye Tam Destek  

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği (TSSD) Nevşehir Şubesi Kurucu Başkanı, Eğitimci - Yazar Şahin Güneş ve TSSD Nevşehir Şube Başkanı Adem Gösterişli Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru'yu makamında ziyaret etti.

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Sigarayla Savaş Derneği (TSSD) Nevşehir Şubesi Kurucu Başkanı, Eğitimci - Yazar Şahin Güneş ve TSSD Nevşehir Şube Başkanı Adem Gösterişli Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru'yu makamında ziyaret etti. 

Ziyarette derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler veren Güneş ve Gösterişli, sigarayla mücadelede kamu kurumlarının, okulların, üniversitelerin, derneklerin, sivil toplum kuruluşlarının dayanışmayla ve ortak çalışmalarla hareket etmesi gerektiğine değindi. 

Genel Sekreter Kamil Duru ise; "Sigaranın hayatımızda ve vücudumuzda yaptığı olumsuz etkileri ve sigara dumanının pasif içiciler için de aktif içiciler kadar zararlı olduğu düşünüldüğünde Sayın Güneş ve Gösterişli'nin İlimizde yapmış olduğu faaliyetler şüphesiz takdire şayandır. Ziyaretlerinden ve yapmış olduğu çalışmalardan ötürü kendilerine teşekkür ediyorum" dedi. 

20 Nis 2022 - 13:42 - Gündem