Başkan Özmen'den İftar Davetine Katılanlara Teşekkür

Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Pazaryerinde düzenlenen ve Nevşehir Protokolünün büyük teveccüh gösterdiği iftar davetine katılanlara teşekkür etti.

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Pazaryerinde düzenlenen ve Nevşehir Protokolünün büyük teveccüh gösterdiği iftar davetine katılanlara teşekkür etti.

 

Özmen, "Pazar esnafımızın gönül sofrasına katılarak esnaflarımızla birlikte iftar yapan Nevşehir Valimiz Sayın İnci Sezer Becel, Eşi Hakan Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Albay Bahittin Murat Yakın, Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, özel idare genel sekreteri Kamil Duru Hastane Müdürü Hakan Gürbüz, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şevik, Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Nevşehir Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Korkutmaz ve yönetimi, Ziraat odası Başkanı Kahraman Kaya ve yönetimi, Oda Başkanları ve Hafız Mahmut Kemikkıran hocama, hayatıma renk katan gönül dostlarıma bir ferdi olmaktan gurur duyduğum pazarcı esnaflarımıza, bu güzel akşamda soframızı paylaşan herkese esnaflarım ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım" diye konuştu.

 

19 Nis 2022 - 16:52 - Gündem