Nevşehir Forum Kapadokya’da 23 Nisan Özel Program

TRT Çocuk’un sevilen karakterlerinden “Aslan ve arkadaşları” çocuklarla buluşmaya geliyor.

TRT Çocuk’un sevilen karakterlerinden “Aslan ve arkadaşları” çocuklarla buluşmaya geliyor.

Renkli görüntülere ev sahipliği yapan Forum Kapadokya, 102.yılı kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik ziyaretçilerini unutmadı.

TRT Çocuk’un sevilen karakterlerinden “Aslan ve arkadaşları” 23 ve 24 Nisan tarihlerinde Forum Kapadokya’da sahne alacak. Etkinlik tarihlerinde 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde günde 3 defa yapılacak gösterim, ücretsiz gerçekleşecek. Aslan ve arkadaşları, Forum Kapadokya’da kurulacak sahnede gösterilerini çocuklar için sergileyecek, şarkılarını çocuklarla birlikte söyleyecek, danslarını çocuklarla birlikte yapacak.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında; Forum Kapadokya 5M Migros, 23 Nisan günü saatler 16.00’yı gösterdiğinde çocuklarla birlikte terastan dilek balonlarını uçuracak, minik ziyaretçiler ve ailelerine, yerleştireceği dev tuvalde gün boyu dilediği resmi yapabilme imkanı sunacak. Ayrıca Bisikletliler Derneği Nevşehir şubesi, 24 Nisan Pazar günü bisiklet gezisi için buluşmayı Forum Kapadokya önünde yapacak. Buluşma saat 15.30’da gerçekleşecek.

Geleceğin mimarları çocuklarla birlikte, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu doyasıya yaşamak için etkinliklere herkes davetli!

Forum Kapadokya Hakkında: Kasım 2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Forum Kapadokya, çevresindeki eşsiz doğa güzellikleriyle uyumlu yerel mimarisinin modern çizgilerle buluştuğu kentin en prestijli çekim merkezlerinden biri. 24.500 metre kare kiralanabilir alana sahip Forum Kapadokya’da, 8000 metre karelik Kipa hipermarket, çok salonlu sinema, ulusal ve uluslararası markaların bulunduğu 65 mağaza, cafe-restoranlar ve eğlence merkezi bulunuyor. Alışverişin yanı sıra, yıl boyunca süren birbirinden eğlenceli etkinliklere de ev sahipliği yapıyorlar.

19 Nis 2022 - 12:25 - Yaşam