Yüksel Babaoğlu Turizm Haftasını Kutladı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Yüksel Babaoğlu, 15-22 Nisan Dünya Turizm Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Yüksel Babaoğlu, 15-22 Nisan  Dünya Turizm Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

NTSO Başkan adayı Yüksel Babaoğlu, 15-22 Nisan Dünya Turizm Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajında “Turizm, ekonomik kalkınmaya çok büyük bir katkısı olan, tüm dünyada hızla gelişen ve genişleyen sektörlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere Kapadokya bölgemiz dört mevsim turizminin yaygın olduğu,  Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerindendir. Farklı kültürlerdeki insanların bir arada yaşadığı şehrimizde görülmeye değer nice doğa harikası mekânlar bulunmaktadır. Kapadokya; doğal, tarihi ve kültürel mirasa sahip Dünya’nın görülmesi gereken en gözde bölgesidir. Bölgemizi Dünya’ya tanıtıp turizm sektöründe istenilen bir seviyeye ulaştırmak, layık olduğu güzellik ve refah düzeyine yükseltmek amacıyla şehrimizde turizm sektöründe yer  alan kişi ve kurumların güzel bir sezon geçirmeleri dileğiyle Turizm Haftasını kutluyorum." ifadelerinde bulundu.

15 Nis 2022 - 13:28 - Gündem