Artunay Nevşehir Genelinde Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, yaş haddinden dolayı ayrılacağı emeklilik öncesi veda ziyaretlerine devam ediyor.

+10
Haber albümü için resme tıklayın

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, yaş haddinden dolayı ayrılacağı emeklilik öncesi veda ziyaretlerine devam ediyor.

Uzun süredir çeşitli kurum ve kuruluşlara veda ziyaretlerinde bulunan Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, bugün Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’u, Hacıbektaş Kaymakamı İbrahim Engin Şenay’ı, Cumhuriyet Savcısı İlhami Çelik ve Hakime Ayşe Hande Sezer’i, Hacıbektaş İlçe Jandarma Komutanı J. Tğm. Volkan Şentürk'ü ve İlçe personellerini, Hacı Bektaş Veli Müzesi Müdürü Ayşe Akan’ı ve Hacıbektaş'ta son olarak İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek personel ile vedalaştı, bu güne kadar sorunsuz olarak görev yapan personele başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılar diledi. 

Nevşehir merkeze dönen Artunay, Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına Mustafa Düzgün ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek vedalaştı. Emniyet Müdürü Nevşehir'de bulunduğu süre içerisinde yakın çalışma ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

Artunay bugün son olarak, İş İnsanı Yüksel Babaoğlu'nu ve Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’ı ziyaret ederek vedalaştı.

14 Nis 2022 - 21:25 - Yaşam