"Projem KOP İle Hayat Buluyor" Yarışma Toplantısı Başladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından hazırlanan  "Projem KOP İle Hayat Buluyor" Proje Yarışmasının Nevşehir Tanıtım Toplantısı CT Haber TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından hazırlanan  "Projem KOP İle Hayat Buluyor" Proje Yarışmasının  Nevşehir Tanıtım Toplantısı CT  Haber TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

 Nevşehir Valilik Konferans Salonunda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından; Aksaray, Karaman, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde ve Yozgat illerinden oluşan KOP Bölgesindeki tüm ortaöğretim kurumu (lise) öğrencilerinin katılabileceği "Projem KOP İle Hayat Buluyor" Proje Yarışmasının Nevşehir Tanıtım Toplantısı yapılıyor.

CT Haber TV olarak yarışmanın detaylarını halkımızla buluşturmak amacıyla bu toplantıyı canlı yayın verme kararı aldık. CT Haber TV youtube kanalından izleyebilirsiniz. 

13 Nis 2022 - 14:12 - Yaşam