Vekil Açıkgöz Küçük Şaban'a Verdiği Sözü Tuttu!

Geçtiğimiz günlerde ev ziyaretinde Şaban ve ailesinin evine konuk olan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, küçük çocuğun futbol tutkusunu öğrenmiş ve ona spor ekipmanı sözü vermişti. Vekil Açıkgöz bugün verdiği sözü gerçekleştirdi.

Video için play'e tıklayın

Geçtiğimiz günlerde ev ziyaretinde Şaban ve ailesinin evine konuk olan  AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, küçük çocuğun futbol tutkusunu öğrenmiş ve ona spor ekipmanı sözü vermişti. Vekil Açıkgöz bugün verdiği sözü gerçekleştirdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz iftarda ev ziyaretlerine devam ederken geçtiğimiz günlerde küçük Şaban ve ailesinin evine misafir olmuş, Şaban ile de sohbet ederek futbola büyük bir ilgi ve yeteneğinin olduğunu öğrenmiş ve çocuğa ekipman sözü vermişti. Şaban'a verdiği sözü unutmayan Milletvekili Mustafa Açıkgöz, ailesinden müsaade alıp küçük çocuğu bir spor mağazasına götürerek, kaleci eldiveni, futbol topu, krampon, forma ve eşofman aldı. 

Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve küçük Şaban spor mağazasında kaleci eldivenlerini ve futbol topunu test ettiler. Vekil Açıkgöz sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşarken, Şaban da aldıklarının ve hayallerine bir adım daha yaklaşman mutluluğunu yaşadı.

"Nevşehir'den Büyük Bir Kaleci Yetişecek"

Şaban'ın futbol sevdasını gerçeğe dönüştürmek için yola çıktıklarını belirten Vekil Açıkgöz, "Nevşehir'den büyük bir kaleci yetişecek. A Milli takımımızın gururu olacak, Nevşehir'imizin gururu olacak Şaban. Şaban sana güveniyoruz biz, haydi güzel kardeşim!" diyerek hem güzel temennilerde hem de Şaban'ın gayretini arttırmaya yönelik söylemlerde bulundu.

Daha sonra aldıkları ile birlikte Şaban'ı evine bırakan Vekil Açıkgöz, "Gol yemek yok, Milli Takıma gideceksin Şaban tamam mı?" diyerek küçük çocuğun şevkini arttırdı.

11 Nis 2022 - 18:32 - Yaşam