Nevşehir Belediye Spor'da Bu Belgeler Çok Konuşulacak

Nevşehir'de kopyala yapıştır habercilik yapmadan birçok konuda gerçekleri sizler için özellikle belgeli bir şekilde yazmaya özen gösteriyoruz.  

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Nevşehir'de kopyala yapıştır habercilik yapmadan birçok konuda gerçekleri sizler için özellikle belgeli bir şekilde yazmaya özen gösteriyoruz.  

KARANLIK DÖNEMLER AYDINLATILMALI


Nevşehir Belediyespor'un son dönemlerde ki gündeme dair konularına açık yüreklilikle açıklamalarda bulunan Nevşehir  Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran nasıl bir enkaz aldıklarını ve hala o dönemin borçlarını ödediklerini de her ortamda dile getirmektedir. 

Galatasaray Başkanı Burak Elmas malumunuz bir açıklama yaparak futboldaki menajer oyunlarını dile getirmişti. O oyunlar Nevşehir Belediye Spor'da var mıdır ? Değerinin kat kat üzerinde ödeme yapılan futbolcular ve menajerler araştırılmalıdır. Birçok şaibeli olayların şaibeli ödemelerin ve karanlık işlerin çevrildiği sık sık kamuoyunda dile getirilen 2018 - 2019,  2019-2020 sezonu , 2020-  2021 ve 2021 - 2022 şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşılmalıdır.

Şimdiki ve geçtiğimiz dönemlerde Nevşehir Belediye Spor için yapılan harcamalardan çok başarılar konuşuluyor. Neden kentimizin takımında neler oluyor çıkıp hiç bir yetkili konuşmuyor bilinmez ama CT HABER olarak yapmış olduğumuz  Nevşehir Belediyesi 1 Milyonluk Senedi Ödeyecek mi? başlıklı haberimiz sonrası dönemin yöneticisi tarafından harcamalar ve yatırılan paranın dekontu haber merkezimize iletildi. 

İŞTE O DEKONT VE ÖDEME KALEMLERİ KAMUOYUNUN TAKDİRLERİNE BIRAKIYORUZ

11 Nis 2022 - 16:48 - Spor