Duru'dan Gizligider'e Kutlama Mesajı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevi yapan 24. ve 26. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekilli Av. Ebubekir Gizligider, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazetede yayımlanan kararla Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atandı.  

NEVŞEHİR(MHA) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevi yapan 24. ve 26. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekilli Av. Ebubekir Gizligider, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazetede yayımlanan kararla Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atandı.  

Ebubekir Gizligider'in Bakan Yardımcılığına atanması nedeniyle İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru bir mesaj yayınladı.  

Duru mesajında; "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Tarım ve Orman Bakan Yardımcılığına atandığını sevinçle öğrenmiş olduğum Nevşehirli değerli hemşehrimiz Ebubekir Gizligider‘i tebrik ediyorum. Yeni görevinin vatanımıza ve memleketimize hayırlı olmasını diliyor, yeni görevinde başarılar diliyorum " dedi. 

11 Nis 2022 - 13:13 - Siyaset