Vekil Açıkgöz İftarda Öğrenci Evine Misafir Oldu

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, iftarda Nevşehir'deki bir öğrenci evine misafir oldu.

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, iftarda Nevşehir'deki bir öğrenci evine misafir oldu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, konuk olduğu öğrenci evindeki üniversite öğrencileriyle iftar yaptı.

Birlikte oruç açtığı öğrencilerle sohbet eden Milletvekili Açıkgöz'e İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, AK Parti Gençlik Kolları üyeleri Necati Yurtbilir, Emre Dağaslanı eşlik etti.

Öğrenci evinin mutfağına girerek iftar hazırlıklarına da yardımcı olan Milletvekili Açıkgöz, kendilerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ileterek onlarla sohbet etti.

İftar yemeğinin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Açıkgöz, öğrencilerle iftar yaptığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Açıkgöz; “Çorbada bizim de tuzumuz olsun.”

Öğrencilerin isteği üzerine evin mutfağına girerek iftar için hazırlanan yemeklerine yardımcı olan ve mutfaktaki o anlarını sosyal medya hesabından da paylaşan Açıkgöz, "Ramazan'ın en güzel vakitlerinden olan iftar vaktini öğrenci arkadaşlarımızla birlikte geçirdik.” dedi...

Milletvekili Açıkgöz, “Bugün Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitemizin çok değerli öğrencileri Metin Elbi, Talha Ay kardeşlerimizin iftar sofrasına konuk olarak, AK Gençlik Nevşehir teşkilatımızdan Necati Yurtbilir, Emre Dağaslanı ve İGM Başkanımız Gürbüz Dinç ile birlikte iftar yapma fırsatı bulduk. Ben kendilerine bu kabullerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yıllar önce öğrenci olarak ve yemek yediğim öğrenci evinde bugün Rabbim nasip etti milletvekili olarak aynı yemeği yedik.” dedi.

09 Nis 2022 - 23:14 - Yaşam