AK Parti Nevşehir'de Tarihin En Vasat Dönemini Yaşıyor

Türkiye'nin bir çok yerinde ki  diğer illerde AK Parti’de teşkilatlar canhıraş bir şekilde çalışmalarını sürdürürken Nevşehir teşkilatları tarihinin en vasat dönemini yaşıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Türkiye'nin bir çok yerinde ki  diğer illerde AK Parti’de teşkilatlar canhıraş bir şekilde çalışmalarını sürdürürken Nevşehir teşkilatları tarihinin en vasat dönemini yaşıyor.

AK Parti Nevşehir Teşkilatları Tarihin En Vasat Dönemini Yaşıyor


Halktan kopuk, sadece parti içi toplantılar düzenlenerek geçirilen günler, haftalar hatta aylar peşi sıra birbirini kovalarken 31 Mart seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkanı seçilen Rasim Arı'nın halen neden alındığı ve yerine meclis oylarıyla seçilen Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran'ın ve diğer AK Partili belediyelerin yaptığı çalışmalar da maalesef teşkilatlar tarafından vatandaşa anlatılmıyor.

Geçmiş dönemlerde görev yapan İl Başkanları gecesini gündüzüne katıp haftanın en az bir günü hatta bir çok gün esnafları ziyaret edip hayırlı işler dilerken ve varsa bir sıkıntıları ilgilenirken mevcut İl Başkanı Ali Kemikkıran ise esnaf ziyaretlerinde adeta boynu yerlerde gidiyor. Sosyal medya hesabında evraklarıyla açıklayacağım paylaşımının altında ezildi o ezilince de AK Parti'de eziliyor. AK Parti Genel Merkezinin İl Başkanları anlamında yeniden değişikliğe gitmesi yönünde yaptığı çalışmadan dolayı mıdır bilinmez ama göstermelik ziyaretler yapan AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran kendisini eleştiren kim varsa onları takip edip talimatlar vermekle ilgilendiği kadar asıl işi olan şeyleri yapmıyor. 

Kentte meydanda asla eksik olmayan, mahalle mahalle gezerek inşaatların çatılarına kadar çıkarak partiye üye kazandırma çabasında olan, gençleri diri tutmak için her hafta farklı bir çok organizasyonlara imza atan, parti hakkında çıkan en ufak lafa bile hiç çekinmeden cevap veren geçmiş İl Başkanlarının yanı sıra mevcut Başkan Ali Kemikkıran bol bol poz vererek günü kurtarıyor…

Kısaca maalesef AK Parti Nevşehir tarihinin en vasat dönemini yaşıyor… Bu yazılanları biz demiyoruz AK Partililer diyor. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DA YAŞINA VE YORGUNLUĞUNA RAĞMEN ŞEHİR ŞEHİR ÜLKE ÜLKE GEZİYOR, AÇILIŞLAR YAPIYOR…

ELHAMDÜLİLLAH… Bizim başkan ufak tefek işlerle uğraşıyor diyorlar.... 

PEKİ O PAYLAŞIM NEYDİ - HATIRLATALIM DEDİK 

06 Nis 2022 - 18:30 - Siyaset