Nevşehir Belediye Spor'a Batmanda Çirkin Saldırı

Batman Petrol spor ve Nevşehir Belediye Spor Maçı güzel temenniler ve dostluklarla başladı. 

Batman Petrol spor ve Nevşehir Belediye Spor Maçı güzel temenniler ve dostluklarla başladı. 

Maç öncesi gerek seyirciler, gerek futbolcular , teknik heyet gerekse protokolde güzel hoş görüntüler sergilendi. Bu Maç öncesi Nevşehir'de ki maçta da Batman Petrol spor çok güzel ağırlanmıştı.

Taki maçta 3. gol atılana kadar Batman Petrol Spor 3-0 öne geçince edinilen bilgiye göre Nevşehir Belediye Spor yedek kulübesine el hareketi şeklinde hakaretler yapıldı. Yedek kulübesindeki teknik heyet ve futbolcular yapılan olaylar sonra zor durumda kaldı. Protokol tribünde maçı takip eden Nevşehir Belediye Spor heyeti olaylara hiç yakışıyor mu tepkisinde bulundular.

Nevşehir Belediye Spor yöneticisi Salih Dirikoç, CT  Haber Müdürümüz Can Taşkın'a yaşanan çirkin olayı telefonla anlattı. 

Nevşehir Belediye Spor yöneticisi Salih Dirikoç, Batman milletvekili ile yedek kulübesinde yaşanan olayın doğru olmadığını söylediğini önceden tanıştığı AK Parti milletvekilinde böyle şeylerin  talihsiz oldugunu soyledigini daha sonra Batman Valisi Hulisi Şahin'e de aynı şekilde serzenişte bulunduğunu Vali Şahin'in bir anda sen kimsin sanane DEFOL dediğini bir Valiye yakışmayan ağza alınmayacak laflar söylediğini protokol tribünde darp edildiğini, olayla ilgili de şikayetçi olacağını  belirtti. 

İÇ İŞLERI BAKANI SÜLEYMAN SOYLU'YA SESLENDİ

Dirikoç, ayrıyeten iyi bir şekilde ağırladığımız Batman Petrol Spor yöneticilerin bu tavrının da doğru olmadığını söyleyerek bizler kentimiz için koşturuyoruz. Ramazan gününde böyle bir şey yasamak hiç doğru olmadi. Futbol bu yenersin , yenilirsin ancak devletimizi temsil eden bir Valide bu tavırı görmek cidden hiç doğru olmadı. İç işleri bakanımız Süleyman Soylu'ya buradan sesleniyorum bizler bu ülkenin vatandaşıyız bu konuda gerekli işlemleri yapmanızı talep ediyorum dedi. 

03 Nis 2022 - 16:48 - Gündem